Pozory mylą! Plakat animacji „Śnieżka i Fantastyczna Siódemka”

Klasyczna baśń z nie-klasyczną pięknością? Nie oceniaj księżniczki po okładce!

Prezentujemy plakat bajkowej animacji „Śnieżka i Fantastyczna Siódemka”

Śnieżka skrywa się w domku krasnoludków przed złą i zazdrosną o jej urodę macochą – taką wersję tej bajki znają wszyscy. A co, jeśli krasnoludki to tak naprawdę grupa siedmiu książąt, którzy próbują zdjąć z siebie klątwę, a Śnieżka ukrywa swoją prawdziwą tożsamość? Może się okazać, że nic nie jest tym, czym się wydaje… Pewne jest tylko jedno: takiej wersji baśni o Królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach jeszcze nie widzieliście! Prezentujemy plakat animacji „Śnieżka i fantastyczna siódemka” – w kinach od 10 stycznia.

Kompletnie zaskakująca, nieprzewidywalna i czarująca humorem nowa wersja ulubionej bajki wszystkich pokoleń o Królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach. Przygotujcie się na przewrotną przygodę z wielkim przesłaniem o tym, że prawdziwe piękno tkwi w nas samych i nie jest tym czym wydaje się na pierwszy rzut oka. Jednym z twórców tej animowanej komedii jest Jin Kim – specjalista mający na swoim koncie pracę przy superprodukcjach: „Wielka szóstka”, „Zwierzogród”, „Zaplątani” czy „Kraina Lodu II”, a oprawą muzyczną zajął się Geoff Zanelli – autor ścieżki dźwiękowej do widowiska „Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara”. W polskiej wersji językowej filmu, w roli Śnieżki usłyszymy Julię Kamińską („Zaplątani”, „Zwierzogród”), o jej magiczny pocałunek będą zabiegać niezwykle przystojni, ale niestety również bardzo zaczarowani młodzieńcy, którym głosów użyczyli: Antek Królikowski („Balerina”) i Adam Zdrójkowski („Sing”), a w roli złej czarownicy wystąpiła Anna Guzik („Krudowie”).

Pamiętacie jak wygląda Królewna Śnieżka? To teraz o niej zapomnijcie, bo w tej bajce na początku wygląda nieco… inaczej. Jest po prostu troszeczkę niższa i okrąglejsza niż zazwyczaj. Jednak, kiedy przypadkowo w jej ręce wpada para magicznych pantofelków, za ich sprawą dziewczyna zmienia się nie do poznania i przybiera postać klasycznej królewny, jaką dobrze znacie. Wkrótce poznaje zawadiacką bandę siedmiu krasnoludków. Ona jeszcze tego nie wie – ale każdy z miniaturowych dżentelmenów to tak naprawdę książę, na którego rzucono podstępny czar. Jeżeli któryś z nich chce odzyskać dawną postać przystojnego młodzieńca, musi zostać pocałowany przez najpiękniejszą kobietę na świecie. Kiedy w życiu siedmiu krasnoludków pojawia się pełna uroku Śnieżka w czerwonych pantofelkach, każdy zaczyna zabiegać o jej względy i obowiązkowego całusa. Jednak czyha na nich ogromne niebezpieczeństwo. Oto zła macocha królewny za pomocą czarów pragnie odzyskać swoją młodość. Skrywającą swój sekret Śnieżkę i wymyślające coraz to nowe zaloty krasnoludki czeka wielka przygoda. Wkrótce wszyscy przekonają się, że prawdziwe piękno to rzecz bezwzględna, jeśli patrzy się sercem!

W kinach 10 stycznia 2020 roku

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz