Poznaj ?Smak Curry? podczas listopadowego ?Kina od kuchni?

We wtorek 26 listopada w kinach sieci Multikino w ramach cyklu ?Kino od kuchni? zostanie zaprezentowany przedpremierowo film ?Smak Curry?.

Na listopadowy pokaz w ramach cyklu ?Kino od kuchni? wybrano film ?Smak Curry?. Uczestnicy wydarzenia przedpremiero zobacz historię młodej i pięknej kobiety o imieniu Ila, która od lat prowadzi życie gospodyni domowej. Pewnego dnia postanawia dodać trochę koloru jej bezbarwnemu małżeństwu zgodnie z maksymą ?przez żołądek do serca?, a mają jej w tym pomóc kulinarne talenty. Ila ma wielką nadzieję, że nowa potrawa, której smak doprowadziła do doskonałości, wzbudzi żywą reakcję wiecznie nieobecnego męża. Niestety specjalna przesyłka z jedzeniem, wysłana do biura małżonka, przez pomyłkę trafia w ręce innego mężczyzny - zamkniętego w sobie samotnika. Ila, podejrzewając, że ktoś obcy zjada przygotowane przez nią posiłki, następnego dnia wkłada do przesyłki nie tylko obiad, ale także liścik. Wkrótce dostaje zaskakującą odpowiedź od nieznajomego i właśnie w ten sposób rozpoczyna się pełna subtelnych emocji relacja między dwójką nieznajomych, pragnących nadać życiu odrobinę smaku...

26 listopada o 20.00 ?Kino od kuchni? odbędzie się w wybranych Multikinach: Warszawa Ursynów, Wrocław Arkady, Gdańsk, Poznań Malta oraz Szczecin. Natomiast w Multikinie Warszawa Ursynów widzowie będą mogli dodatkowo uczestniczyć w pokazie gotowania oraz degustacji filmowych potraw.

Bilety na film oraz pokaz gotowania z degustacją potraw kosztują 20 złotych. Natomiast fani Multikino Polska na portalu facebook.com po skorzystaniu z aplikacji mogą nabyć bilety za 18 złotych. Głównym Partnerem wydarzenia jest LG, a sponsorem delikatesy Alma.

Patronat medialny nad akcją objęli: miesięcznik ?Kuchnia?, Food&Joy, Co jest grane oraz blog Frommovietothekitchen.pl.

Szczegóły na temat projektu można znaleźć na stronie http://multikino.pl/pl/wydarzenia/imprezy/

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz