Poznaj dzielnego Ryśka w Cinema City!

Bajkowy świat, znakomite poczucie humoru oraz wielka walka o marzenia. ?Rysiek Lwie Serce? to przezabawna i pełna szalonych przygód opowieść o dzielnym chłopcu, który od zawsze chciał zostać?rycerzem. Familijna komedia w reżyserii Manuela Sicilia zyska sympatię nie tylko najmłodszej widowni! Cinema City zaprasza na przedpremierowe pokazy animowanego filmu już w najbliższy weekend ? od 9 do 11 listopada. Kup bilet już dziś i przekonaj się, że wszystkie Ryśki to fajne chłopaki!

?Rysiek Lwie Serce? to fantastyczna opowieść o chłopcu, który nie bacząc na przeciwności losu podejmuje walkę o swoje marzenia. Rysiek ma zostać prawnikiem, ale w dniu swego wyjazdu do prawniczej szkoły, ucieka z domu i wyrusza na pełną niezwykłych przygód wyprawę w poszukiwaniu tajemniczego zamku, magicznego miecza i źródła odwagi, by stać się rycerzem. Po drodze Rysiek stawi czoła wielu wyzwaniom, otrzyma niejedną nauczkę, a gdy nadejdzie pora będzie musiał przezwyciężyć strach, aby uczynić to, co jest słuszne i sprawiedliwe.

?Już po raz kolejny przygotowaliśmy dla naszych widzów specjalny przedpremierowy pokaz filmu. Tym razem zapraszamy na zabawną komedię ?Rysiek lwie serce?, która wprawi w świetny nastrój nie tylko najmłodszych! Opowieść o Ryśku ma także uświadamiać widzów, że najważniejsze w życiu to pozostać sobą i robić to, o czym się marzy!? ? zapowiada Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City.

Film oficjalnie trafi na ekrany polskich kin 15 listopada. Cinema City zaprasza na przedpremierowe pokazy już od 9 do 11 listopada. Przyjdź do Cinema City i razem z Ryśkiem daj się porwać wielkiej przygodzie!

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz