Pożegnanie z kinem Femina. Ostatnie seanse filmu ?Miasto 44?!

Po 75 latach istnienia kino Femina zniknie z mapy Warszawy. Pożegnania nigdy nie są łatwe, szczególnie w sytuacji gdy rozstać się trzeba po tylu latach... W najbliższą niedzielę, 21 września o godzinie 21:30 odbędzie się ostatni seans filmowy.

Podczas ostatniego weekendu, w dniach 19-21 września, kino Femina premierowo pokaże najnowszy film w reżyserii Jana Komasy ?Miasto 44? - symbolicznie zagrany zostanie wyłącznie ten jeden film. Po II Wojnie Światowej Femina zaczęła swoją działalność od emisji filmu ?Zakazane Piosenki?, teraz zakończy działalność także symbolicznie ? ?Miastem 44?.

Ostatni seans filmowy 75-letnie kino Femina zorganizuje w niedzielę, 21 września. Pokaz filmu Jana Komasy rozpocznie się o godzinie 21:30. Po zakończeniu projekcji, na chwilę przed północą ? kino Femina zostanie zamknięte.

Femina pozostanie w pamięci i wspomnieniach Widzów, którzy towarzyszyli kinu przez te lata. Ogólnopolska sieć kin Helios serdecznie dziękuje za wspólne lata! Kino Femina służyło Wam tyle lat dzięki temu, że byliście z nami? Tę wyjątkową atmosferę i niepowtarzalny klimat tworzyliśmy przez te wszystkie lata wspólnie.

Zapraszamy na ostatnie seanse! Szczegóły dotyczące aktualnego repertuaru oraz wydarzeń specjalnych znaleźć można pod linkiem: http://www.helios.pl/24,Warszawa/StronaGlowna/.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz