Potrzebowałam tej roli jako aktorka i jako kobieta! – wideo-wywiad z Olgą Bołądź gwiazdą ?Dzień dobry, kocham cię?

?Faceci są jak podatki, tylko 1 % do czegoś się nadaje? Wideo-wywiad z Olgą Bołądź, gwiazdą komedii ?Dzień dobry, kocham cię?

Basia Kurdej-Szatan to nasza Kate Hudson ? tak o najpopularniejszej krajowej blondynce mówi Olga Bołądź. Byłe koleżanki ze studiów po latach spotkały się na planie komedii ?Dzień dobry, kocham cię?. A towarzyszył im nie byle kto, bo sam Hugh Grant! A właściwie to jego polski odpowiednik, w osobie debiutującego na dużym ekranie przystojniaka ? Aleksego Komorowskiego. O miłości od pierwszego? zderzenia, egzotycznych imionach i ukochanym na białym koniu traktuje promujący film wideo-wywiad z aktorką.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=kkGxq33Ak-g[/youtube]

?Zawsze postrzegałam Basię Kurdej-Szatan jako młodą Kate Hudson. Ma niesamowite oczy, świetny wygląd i fajny głos. Dodatkowo niesie za sobą radość, za którą pokochali ją widzowie? ? tak o koleżance z planu ?Dzień dobry, kocham cię? mówi Olga Bołądź. Aktorka wcieliła się Paulę, przyjaciółkę głównej bohaterki, która nie ma najlepszego zdania o płci przeciwnej: ?Faceci są jak podatki, tylko 1 % do czegoś się nadaje? ? uważa. Interesuje się dekorowaniem wnętrz i modą, jest nieoficjalną stylistką Basi.

?Widzowie idąc na ten film do kina mogą spodziewać się słońca, humoru, energii. Będą mogli miło spędzić wieczór, pośmiać się i wyluzować. Fajnie została w nim pokazana miłość i to, jak wszystko staje na przeszkodzie romantycznemu dążeniu do odnalezienia ukochanego. Ale ten w końcu zjawia się na białym koniu, a właściwie to na rowerze. No i wygląda jak młody Hugh Grant. Jest naprawdę zabawnie? ? mówi aktorka.

?Widzowie, idąc na ten film do kina, mogą spodziewać się słońca, humoru, energii. Będą mogli miło spędzić wieczór, pośmiać się i wyluzować. Fajnie została w nim pokazana miłość i to, jak wszystko staje na przeszkodzie romantycznemu dążeniu do odnalezienia ukochanego. Ale ten w końcu zjawia się na białym koniu, a właściwie to na rowerze. No i wygląda jak młody Hugh Grant. Jest naprawdę zabawnie? ? mówi aktorka.

DZIEŃ DOBRY, KOCHAM CIĘ w kinach od 7 listopada 2014

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz