Potrójna dawka emocji, czyli lipiec na kanałach AXN

1. i 2. sezon serialu Future Man w AXN Spin oraz AXN Black, nowe sezony

StartUpu w AXN Black i Okupu w AXN White

Bohaterowie gry komputerowej przybywający z przyszłości w celu uratowania ludzkości przed groźnym wirusem, zespół negocjatorów podejmujący się najtrudniejszych spraw, trójka obcych sobie osób tworząca farmę krypto waluty, która służy do prania brudnych pieniędzy i transakcji w darknecie oraz największe kinowe hity. Początek wakacji na kanałach AXN to dwa sezony serialu komediowego Future Man,premiera nowych sezonów Okupu i StartUpu oraz poranne, popołudniowe i wieczorne pasma filmowe POTRÓJNA DAWKA EMOCJI.

Serial StartUp opowiada historię nowej kryptowaluty GenCoin, stworzonej przez młodą geniuszkę, Izyy (Otmara Marrero). Głównym bohaterem serialu jest Phil Rask (Martin Freeman) – skorumpowany i zepsuty agent FBI, który chce się dorobić. Przez przypadek jego drogi schodzą się z finansistą, Nickiem Talmanem (Adam Brody), który pracuje w elitarnej firmie swojego znienawidzonego ojca w Miami. Po zaginięciu Talmana seniora, Nick inwestuje nielegalnie zarobione pieniądze ojca w GenCoin. Zaraz potem na horyzoncie pojawia się porucznik haitańskiej mafii, Ronald Dacey (Edi Gathegi), któremu ojciec Nicka był winny pieniądze. Izzy, Nick i Ronald zostają wplątani we wspólne interesy, a GetCoin zaczyna rozwijać się w odmętach darknetu, mafijnych pralni pieniędzy oraz handlu narkotykami. Do tego Phil Rask chce mieć z tego swoją działkę. Premiera 2. sezonu serialu StartUp w czwartek 4 lipca o godz. 22:15 w AXN Black. Kolejne odcinki w czwartki od 22:15 w AXN Black.

Serial komediowy Future Man opowiada historię woźnego, Josha Futturmana (Josh Hutcherson), który jako pierwszy w historii ukończył grę wideo Biotic Wars. Po wygranej w jego życiu pojawiają się niespodziewanie dwaj główni bohaterowie gry, Tiger (Eliza Coupe) i Wolf (Derek Wilson). Przybyli oni z przyszłości, aby zwerbować Josha do powstrzymania realnej biologicznej zagłady ludzkości. Razem ruszają w pełną zabawnych sytuacji podróż w czasie, aby zmienić bieg historii.

Premiera serialu Future Man w poniedziałek 22 lipca odgodz. 21:00 w AXN Spin.

Premiera 2. sezonu serialu Future Man w czwartek 4 lipca od godz. 21:05 w AXN Black. Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o 21:05 w AXN Black.

Okup to inspirowany prawdziwymi wydarzeniami serial o negocjatorze kryzysowym, Ericu Beaumontcie (Luke Roberts). Dowodzi on zespołem, zajmującym się ratowaniem ludzkiego życia w najtrudniejszych sytuacjach. Grupa rozwiązuje prywatne sprawy, w które nie są zaangażowane policja i sądy. Główny bohater wykorzystuje swoją znajomość ludzkiego charakteru do rozwiązywania najtrudniejszych spraw porwań dla okupu. Wydarzenia ukazane w Okupie inspirowane są doświadczeniami wybitnego negocjatora Laurenta Combalberta, który wraz ze swoim partnerem - Marwanem Merym - stworzył duet najlepszych światowych negocjatorów. W 2. sezonie serialu Eric będzie musiał się zmierzyć z przeciwnikiem, który uprowadził jego córkę. Premiera 2. sezonu serialu Okup w czwartek 11 lipca o 22:05 w AXN White. Kolejne odcinki w każdy czwartek o 22:05 w AXN White.

W lipcu na widzów kanału AXN czeka POTRÓJNA DAWKA EMOCJI w nowych pasmach filmowych. Codziennie w trzech pasmach, porannym, popołudniowym i wieczornym, widzowie będą mogli zobaczyć takie filmowe hity jak m.in. seria o Spider-Manie, Smerfy, Piksele, seria Stuart Malutki, seria Resident Evil, Batman Forever i wiele innych.

Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz