„Pot i łzy” – pełny sezon serialu w HBO GO. Premiera w styczniu 2016 w HBO

Już teraz w serwisie HBO GO można obejrzeć pełny sezon serialu "Pot i łzy" (Flesh and Bone) opowiadający o zmaganiach młodej baleriny rozpoczynającej karierę w Nowym Jorku. Premiera serialu w HBO odbędzie się w styczniu 2016 roku.

Claire (Sarah Hay) jest ambitną, niezwykle wrażliwą i pełną niewinności baletnicą. Nie brakuje jej talentu i zapału do pracy. Jej marzenia o karierze spełniają się, gdy dziewczyna dostaje się do bardzo prestiżowej American Ballet Company w Nowym Jorku. Droga na szczyt wydaje się być wyboista i pełna wyzwań dla ciała i psychiki młodej tancerki. Tym bardziej, że świat profesjonalnego baletu wymaga największego poświęcenia. Claire musi się odnaleźć w nowej rzeczywistości, a jednocześnie nie zatracić siebie.

"Pot i łzy" to serial obyczajowy mówiący, w realistyczny i pozbawiony ozdobników sposób, o świecie profesjonalnego baletu. Twórcom ? z wyróżnioną trzema nagrodami Emmy Moirą Walley-Beckett (Breaking Bad) na czele ? udaje się zajrzeć za jego kulisy i pokazać jego niedoskonałości. Za reżyserię poszczególnych odcinków serialu odpowiedzialni byli m.in. David Michôd (Królestwo zwierząt), Alik Sakharov (serial HBO Rodzina Soprano), Joshua Marston (serial HBO Sześć stóp pod ziemią) i Stefan Schwartz (serial Dexter). W głównych rolach występują Sarah Hay (Czarny łabędź), Ben Daniels (House of Cards), Emily Tyra (serial HBO Zakazane imperium), Irina Dvorovenko (serial Power) oraz Damon Herriman (To właśnie seks). Produkcja telewizji Starz składa się z ośmiu godzinnych odcinków.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz