Popularny muzyk i wokalista Grzegorz Hyży oraz niekwestionowany król dubbingu Jarosław Boberek – Gwiazdy polskiej wersji „Playmobil. Film” Gośćmi 5. Festiwalu Popkultury Warsaw Comic Con

Ponad 300-metrowa sfera niesamowitych przygód! Konkursy, gry i zabawy oraz spotkania z postaciami z „Playmobil. Film” – to wszystko na 5. Warsaw Comic Con, największym festiwalu popkultury w Polsce. 31 maja PLAYMOBIL® zaprasza na swoje stanowisko w Ptak Warsaw Expo, skąd zabierze przybyłych na Dziki Zachód, do antycznego Rzymu i w szaloną misję z tajnymi agentami. Tego dnia gośćmi specjalnymi imprezy będą gwiazdy polskiej wersji „Playmobil. Film”: popularny muzyk i wokalista Grzegorz Hyży oraz niekwestionowany król dubbingu Jarosław Boberek.

Wydarzenia na WCC zapowiadają wielką premierę animacji „Playmobil. Film”, która na ekrany kin trafi już 23 sierpnia. „Playmobil. Film” to opowieść pełna przezabawnych bohaterów i zapierających dech w piersiach przygód, która zawładnie wyobraźnią nie tylko najmłodszych widzów.

Charlie wciąż zadręcza swoją siostrę – Marlę (Julia Kamińska) opowieściami o fantastycznej krainie, w której podobno żyją ludziki PLAYMOBIL®. Oczywiście dziewczynka sądzi, że to tylko wytwór dziecięcej wyobraźni. Wszystko zmienia się, gdy któregoś dnia jej brat znika, a Marla odkrywa tajemniczy portal – wrota do innego wymiaru. Kiedy przez nie przechodzi, w jednej sekundzie sama zamienia się w figurkę PLAYMOBIL®.

Zwiedzając niezwykłą, zbudowaną z zabawek krainę, dziewczynka odkrywa, że jej brat został porwany i uwięziony przez zdradzieckiego pirata Krwawobrodego. Żeby uratować chłopca, Marla będzie musiała połączyć siły ze zwariowanym kierowcą ciężarówki – Delem (Tomasz Karolak), agentem z licencją na rozśmieszanie Rexem Dasherem (Marcin Dorociński) i odważnym robotem o imieniu Mikrobot. W trakcie wędrówki przez zdumiewający świat zestawów PLAYMOBIL® nasi bohaterowie przeżyją masę przygód, napotykają wielu przyjaciół i wrogów – od rycerzy w lśniącej zbroi po międzygalaktycznych złoczyńców. A sama Marla odkryje, że aby uratować Charliego i powrócić do domu, będzie musiała przywołać moc własnej, nieco zaniedbanej wyobraźni. Wszystko jest możliwe – trzeba tylko uwierzyć w siebie!

Stworzona przez projektanta Hansa Becka zabawka systemowa PLAYMOBIL® zaliczana jest dziś do absolutnych klasyków zabawek dziecięcych. Od 1974 roku wyprodukowano już prawie 3 miliardy małych towarzyszy zabawy – figurek z charakterystycznym uśmiechem. PLAYMOBIL® to kolekcje dopracowane w najdrobniejszych szczegółach – od statku pirackiego po realistyczny szpital dziecięcy. Rozpowszechniane w prawie 100 krajach na świecie, wielokrotnie wyróżniane przez rodziców i pedagogów zabawki stanowią synonim jakości i doskonałej rozrywki dla wszystkich.

PLAYMOBIL. FILM w kinach od 23 sierpnia

Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz