?Poniedziałki z Coca-Cola? w sieci Multikino!

W kinach sieci Multikino nie da się nie lubić poniedziałków, a zwłaszcza ?Poniedziałków z Coca-Cola?! Kupując dowolny zestaw z napojem Coca-Cola możesz odebrać kupon upoważniający do zakupu biletu na film 2D za 10 zł oraz zestawu barowego za 9,90 zł.

Za oknami robi się coraz cieplej, a w kinie atmosferę podgrzewają świetne premiery filmowe! Na wielkim ekranie widzowie będą mogli zobaczyć między innymi: ?Angry Birds Film?, ?Alicja po drugiej stronie lustra?, ?Warcraft: Początek?, ?Gdzie jest Dory??, ?Dzień Niepodległości: Odrodzenie?, ?Iluzja 2?, ?Jason Bourne? oraz ?Epoka lodowcowa 5: Mocne uderzenie?.

PoniedziaĹ?ki z Coca-Cola w sieci Multikino_P  LAKAT

Dzięki akcji ?Poniedziałki z Coca-Cola? każdy, kto w sieci Multikino zakupi dowolny zestaw z napojem Coca-Cola będzie mógł odebrać kupon upoważniający do zakupu biletu na film 2D za 10 zł oraz zestawu barowego za 9,90 zł czyli razem za 19,90zł. Zakup biletu oraz zestawu na podstawie kuponu będzie możliwy w promocyjnej cenie w terminie do 30 dni od momentu dokonania zakupu promocyjnego. Warunkiem skorzystania z promocyjnej ceny biletu i zestawu jest dokonanie zakupu w jednej transakcji .

Akcja będzie trwała do 31 października 2016 r.

Źródło: informacja nadesłana


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz