Poniedziałek, Woronowicz, Perchuć i Boczarska w serialu HBO „Pakt”

"Pakt"to historia dziennikarza śledczego silnie osadzona w świecie rodzimych mediów, biznesu i polityki. Serial rozgrywa się współcześnie, opowiadając historie pokolenia dzisiejszych czterdziestolatków ? stwierdza Izabela Łopuch, szefowa produkcji HBO. To ludzie z wyjątkowego pokolenia, które wkraczało w dorosłe życie w czasach transformacji, ludzie, którzy w czasach wielkich przemian zrobili szybkie, spektakularne kariery i zdobyli, nie zawsze legalnie, wielkie pieniądze. Jednak za wszystkie wybory i decyzje z przeszłości przyjdzie kiedyś zapłacić.

Jacek Poniedziałek kreuje postać Daniela, dyrektora finansowego w wielkiej korporacji. Kiedy wokół jego decyzji biznesowych zaczynają pojawiać się duże wątpliwości spowodowane śledztwem dziennikarskim Piotra (Marcin Dorociński) i dochodzeniem Centralnego Biura Śledczego Policji Daniel orientuje się, że nie ucieknie od wyborów, których dokonał w przeszłości.

Marcin Perchuć odgrywa postać Grzegorza, jednego z najbogatszych Polaków, finansisty uwikłanego w niejasne relacje biznesowe.Grzegorz w obliczu niepokojących zdarzeń, które przytrafiają się jego partnerom biznesowym i poważnego niebezpieczeństwa, które zaczyna grozić jego najbliższym przejmuje inicjatywę i podejmuje zaskakujące działania.

Adam Woronowicz pojawia się w roli ministra gospodarki Dariusza Skalskiego, który w imieniu polskiego rządu prowadzi ważne negocjacje w sprawie podpisania traktatu energetycznego. Skalski pozostaje w bliskich relacjach z Iwoną - w tej roli Magdalena Boczarska, żoną jednego ze znanych polskich biznesmenów.

Serial PAKT to sześcioodcinkowy thriller sensacyjny rozgrywający się w realiach współczesnej Polski. Głównym bohaterem serialu jest Piotr (Marcin Dorociński) ? znany dziennikarz śledczy, którego poznajemy w trakcie burzy medialnej, jaką wywołała jego ostatnia publikacja prasowa. [youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=JcO1CcIy3RU[/youtube] W serialu PAKT występują ? w roli głównej Marcin Dorociński, a także Magdalena Cielecka, Edward Linde Lubaszenko, Marcin Wojciechowski, Marta Nieradkiewicz, Anna Radwan, Alicja Dąbrowska i Witold Dębicki. Reżyserem serialu jest Marek Lechki (Erratum, Bez tajemnic), a operatorem Paweł Flis. Producentami ze strony HBO Polska są Izabela Łopuch (executive producer) i Anna Nagler. Producentem nadzorującym z ramienia HBO Europe jest Johnathan Young, a producentami ze strony Telemark Anna Kępińska i Maciej Kubicki. Premiera w HBO planowana jest na jesień tego roku. Źródło: materiały prasowe

Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz