Ponadczasowa animacja – ?Król Lew? powraca na ekrany kin Helios!

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza na wyjątkowe pokazy legendarnej animacji ?Król Lew? wraz z dodatkowymi atrakcjami oraz interaktywnym, unikalnym upominkiem dla każdego Widza we wszystkich kinach w Polsce. Ten absolutny hit wszechczasów zawita ponownie na ekranach już 19, 20, 28 oraz 29 marca. Tego nie można przegapić!

Oprócz filmu Widzowie będą mogli także zobaczyć wyjątkowy, premierowy materiał nowego serialu ?Lwia Straż?, który będzie dostępny wkrótce na kanale Disney Junior.

Bohaterem "Lwiej Straży" jest Kion, drugi syn Simby i Nali. Dzielny lew zostaje wybrany na przywódcę grupy najodważniejszych i najwaleczniejszych lwów, której zadaniem jest strzeżenie królestwa i jego mieszkańców. Jednak Kion zrywa z uświęconą tradycją i postanawia stworzyć własną drużynę! Czy młody lew, który do tej pory cały swój czas poświęcał zabawie z przyjaciółmi, podejmie to wyzwanie? Czy odkryje w sobie prawdziwą moc ryku?

Pokazy legendarnego ?Króla Lwa? oraz materiału promującego nowy serial ?Lwia Straż? odbędą się we wszystkich kinach sieci Helios w Polsce oraz w warszawskim kinie Atlantic już 19, 20, 28 i 29 marca, o godzinie 12:00. Szczegółowe informacje dotyczące pokazów można znaleźć pod adresem: www.helios.pl/krol_lew. Bilety są już dostępne w sprzedaży, zapraszamy na seanse!

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz