Polskie gwiazdy w zwiastunie Asteriksa!

Właśnie zakończyły się prace nad dubbingiem animacji ?Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów?. Klutowym bohaterom głosu użyczyli między innymi: Wojciech Mecwaldowski, Arkadiusz Jakubik, Piotr Fronczewski, Piotr Adamczyk, Anna Mucha, Czesław Mozil, a także Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Nowa wersja przygód Asteriksa i Obeliksa ucieszy widzów w wieku od 5 do 105 lat. W w kinach od 27 lutego w wersji 2D i 3D. Już dziś prezentujemy polski zwiastun filmu!

Rok 50-ty przed naszą erą: cała Galia jest okupowana przez Rzymian? Cała? Nie! Jedna osada, zamieszkana przez niepokornych Galów nadal stawia opór najeźdźcy. Zirytowany tym Juliusz Cezar, postanawia zmienić taktykę: skoro jego armia nie jest w stanie podbić siłą galijskich barbarzyńców, to może uwiedzie ich rzymska cywilizacja?

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=RfSsodofx9s[/youtube]

Władca każe wybudować obok osady Galów wspaniałą wioskę, przeznaczoną dla rzymskich właścicieli. To ?Osiedle Bogów?. Czy nasi galijscy przyjaciele oprą się pokusie zarobku i rzymskiego komfortu? Czy ich osiedle stanie się zwykłą atrakcją turystyczną? Asteriks i Obeliks robią wszystko, by pokrzyżować Juliuszowi Cezarowi plany.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz