Polski zwiastun głośnego filmu ?Saint Laurent?

Już 12 grudnia polscy widzowie będą mieli okazję zobaczyć obraz, który w tym roku znalazł się w elitarnym gronie nominowanych do Złotej Palmy festiwalu filmowego w Cannes. ?Saint Laurent? to filmowa biografia słynnego projektanta mody, którego życie pełne było kontrowersji, eksperymentów i łamania tabu. Prezentujemy oficjalny polski zwiastun tej produkcji.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=1YHJrDz3Qdo[/youtube]

?Saint Laurent? w kinach od 12 grudnia

Wystawna biografia legendarnego projektanta mody Yves Saint Laurenta. W roli tytułowej wystąpił Gaspard Ulliel, znany zarówno z ról romantycznych kochanków (?Bardzo długie zaręczyny?), jak i psychopatycznych morderców (?Hannibal. Po drugiej stronie maski?). Aktorowi partnerują ? znany z ?Marzycieli? Louis Garrel jako Jacques de Bascher, natchnienie i współpracownik wielkiego projektanta oraz Léa Seydoux, gwiazda allenowskiego ?O północy w Paryżu? i nagrodzonego w ubiegłym roku Złotą Palmą w Cannes ?Życia Adeli ? Rozdział 1 i 2?.

Akcja filmu Bertranda Bonello koncentruje się na 10 latach z bogatej biografii Francuza, obejmując okres od 1965 do 1976 roku. To czas jego największych sukcesów w karierze, a jednocześnie czas największych porażek w życiu osobistym.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz