Polski zwiastun „Dzikich historii” – filmu otwarcia MFF T-Mobile Nowe Horyzonty

Przedstawiamy polski zwiastun filmu "Dzikie historie", najnowszej produkcja Pedro Almodóvara,  absolutnie szalonej komedii, której bohaterami jest sześć osób na skraju załamania nerwowego, mówiących światu ?dość!?. Niepozorni, łagodni na co dzień ludzie nagle tracą kontrolę nad sobą i niespodziewanie wpadają w furię.  

?Dzikie historie? to rewelacja tegorocznego festiwalu w Cannes, której polska premiera miała miejsce na otwarciu 14. edycji MFF T-Mobile Nowe Horyzonty, gdzie spotkała się z?

Film w polskich kinach od 17 października 2014 roku.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=5dNIsrrf_rw[/youtube]

Modelka, kierowca, kelnerka, milioner, specjalista od materiałów wybuchowych i panna młoda ? każda z tych osób pochodzi z zupełnie innego świata i pozornie nic ich ze sobą nie łączy. Jednak wszyscy będą musieli zmierzyć się ze stresującą sytuacją, jedną z tych, które każdy z nas przeżywa codziennie: odholowany samochód, gadatliwy pasażer w samolocie, niespodziewane spotkanie z kochanką męża, bezduszny urzędnik, kolejne spóźnienie do domu z pracy, pirat drogowy?

W świecie, w którym liczy się tylko wydajność i sukces, tych sześcioro postanawia przechytrzyć system i walczyć o siebie! Nawet jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między normalnością a szaleństwem.

?Dzikie historie? są jak ?Pulp Fiction? wyreżyserowane przez Almodóvara w szczytowej formie.

"Dzikie historie" w kinach od 17 października 2014

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz