Polski plakat i zwiastun filmu „Kontrola absolutna”

?Kontrola absolutna? to nowy film Johna Moore?a, reżysera ?Szklanej pułapki 5? i ekranizacji popularnej gry komputerowej ?Max Payne?. W roli głównej zobaczymy wieloletniego odtwórcę postaci agenta 007 ? Pierce?a Brosnana. Prezentujemy oficjalny polski plakat i zwiastun ?Kontroli absolutnej?. Film pojawi się w polskich kinach od 23 września.

Plakat_B1_KontrolaAbsolutna_PL

PIERCE BROSNAN (?Autor Widmo?, ?GoldenEye?) kontra niebezpieczny psychopata, który przejmuje kontrolę nad jego życiem. Dynamiczny thriller reżysera ?Szklanej pułapki 5? na podstawie scenariusza autora wielkich hitów Hollywood. W pozostałych rolach gwiazdy ?Jestem Bogiem?, ?Naznaczonego? i ?Mission: Impossible?.

Mike Regan (Pierce Brosnan) jest człowiekiem sukcesu - szefuje gigantycznej firmie, ma kochającą żonę, piękną 17-letnią córkę i żyje w luksusowym domu naszpikowanym najnowocześniejszą technologią. Pewnego dnia prosi o przysługę nieco tajemniczego informatyka pracującego od niedawna w jego firmie ? Eda. Z pozoru nieśmiały chłopak, powoli odkrywa jednak swoje prawdziwe oblicze. Kiedy Mike zakazuje natarczywemu Edowi kontaktów z jego córką, ten wykorzystuje swoją doskonałą znajomość nowoczesnej technologii, aby zniszczyć życie biznesmena. Nie znając dnia ani godziny kolejnego ataku, Mike podejmuje nierówną walkę z nieobliczalnym psychopatą. Postanawia nie cofnąć się przed niczym, aby ocalić swoją rodzinę.

?Kontrola absolutna? ? w kinach od 23 września

Źródło: materiały prasowe


Dodaj komentarz