Polski plakat wybuchowej komedii „Dzikie historie”

Przedstawiamy polski plakat wybuchowej komedii ?Dzikie historie?, w której sześciu na co dzień spokojnym ludziom nagle puszczą nerwy. Większość z nas żyje w stresie i napięciu. Tylko niektórzy wybuchają. Zobacz największy hiszpańskojęzyczny przebój ostatnich lat, wyprodukowany przez Pedro Almodovara, pełną czarnego humoru wizję społeczeństwa pod presją czasu i wyniku, gdzie króluje zazdrość, chamstwo i skrywane urazy.

Niedoceniany muzyk, biznesmen, panna młoda, znany milioner, kelnerka oraz specjalista od materiałów wybuchowych powiedzą ?dość!? i pokażą wszystkim swoje dzikie oblicze. W świecie, w którym liczy się tylko wydajność i sukces, przechytrzą system i będą walczyć o siebie, nawet jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między normalnością a szaleństwem.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=5dNIsrrf_rw[/youtube]

?Dzikie historie? ze ścieżką dźwiękową autorstwa nagrodzonego Oscarem Gustavo Santaolalla (?Babel?), największy hiszpańskojęzyczny przebój ostatnich lat, są jak ?Pulp Fiction? wyreżyserowane przez Almodóvara w szczytowej formie.

"Dzikie historie" w kinach od 17 października 2014

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz