Polski plakat oraz zwiastun filmu „Party Girl”!

 

Przedstawiamy polski plakat oraz zwiastun filmu "Party Girl" - jednego z najciekawszych francuskich debiutów ostatnich lat, laureata nagrody za najlepszy debiut - Złotej Kamery - na zeszłorocznym festiwalu filmowym w Cannes.

Autorem projektu plakatu jest widz - uczestnik projektu Scope 50 - pan Krzysztof Knefel.

?Party Girl? to jeden z najciekawszych francuskich debiutów ostatnich lat, pokazany w ramach zeszłorocznego festiwalu filmowego w Cannes na otwarcie sekcji Un Certain Regard. Film otrzymał nagrodę festiwalu za najlepszy debiut ? Złotą Kamerę.

Angelique daleko do stereotypowego wizerunku pani w średnim wieku. Jest najstarsza z grupy pracujących w nocnym barze kobiet. Nie zwalnia tempa życia, wciąż lubi się bawić i świetnie czuje się w towarzystwie mężczyzn. Choć czasy się zmieniają i w lokalu zaczyna ubywać gości, uczucia stałego klienta Angelique, Michaela, są niezmienne. Od lat bez pamięci w niej zakochany, któregoś dnia nieoczekiwanie prosi ją o rękę. Przed Angelique pojawia się szansa na ustatkowanie się. Czy z niej skorzysta?

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=0WPExDDTJkU[/youtube]

Utrzymany w stylu filmów Johna Cassavetesa, realistyczny portret silnej i wolnej kobiety, która wybrała życie poza granicami obyczajów i zasad tradycyjnego społeczeństwa. Film inspirowany prawdziwą ?party girl? ? matką jednego z reżyserów, która w filmie gra samą siebie.

"Party Girl" w kinach od 15 maja 2015

Źródło: materiały prasowe

 
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz