Polski plakat filmu ?Saint Laurent?

?Saint Laurent? to nominowana do Złotej Palmy na tegorocznym festiwalu filmowym w Cannes biografia legendy świata mody, która ujawnia najbardziej kontrowersyjne i skandalizujące wątki z życia projektanta. W rolach głównych zobaczymy Gasparda Ulliela, pamiętanego z roli psychopatycznego mordercy w obrazie ?Hannibal. Po drugiej stronie maski?, gwiazdę filmów ?O północy w Paryżu? Woody?ego Allena i ?Życia Adeli ? Rozdział 1 i 2? oraz najnowszą dziewczynę Jamesa Bonda - Léę Seydoux, jak również Louisa Garrela, który wystąpił u boku Evy Green w ?Marzycielach? Bernardo Bertolucciego.

?Saint Laurent? w kinach od 12 grudnia

Wystawna biografia legendarnego projektanta mody Yves Saint Laurenta. W roli tytułowej wystąpił Gaspard Ulliel, znany zarówno z ról romantycznych kochanków (?Bardzo długie zaręczyny?), jak i psychopatycznych morderców (?Hannibal. Po drugiej stronie maski?). Aktorowi partnerują ? znany z ?Marzycieli? Louis Garrel jako Jacques de Bascher, natchnienie i współpracownik wielkiego projektanta oraz Léa Seydoux, gwiazda allenowskiego ?O północy w Paryżu? i nagrodzonego w ubiegłym roku Złotą Palmą w Cannes ?Życia Adeli ? Rozdział 1 i 2?.

Akcja filmu Bertranda Bonello koncentruje się na 10 latach z bogatej biografii Francuza, obejmując okres od 1965 do 1976 roku. To czas jego największych sukcesów w karierze, a jednocześnie czas największych porażek w życiu osobistym.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz