Polski plakat brytyjskiej komedii „Dumni i wściekli”

Przedstawiamy polski plakat komedii ?Dumni i wściekli?, jednego z największych brytyjskich przebojów tego roku, która zdobyła już 3 nagrody British Independent film Awards 2014 (w tym za Najlepszy Film), była nominowana do Złotego Globu i jest nominowana do BAFTY. To niewiarygodna, ale oparta na faktach historia, zrealizowana w tradycji takich hitów, jak ?Goło i wesoło?, czy ?Dziewczyny z kalendarza?, z udziałem plejady gwiazd m.in Billa Nighy (?To tylko miłość?), Imeldy Staunton (seria ?Harry Potter?), Andrew Scotta (Jim Moriarty w serialu ?Sherlock?) i Dominica Westa (?300?).

Co łączy ludzi, których wszystko różni?

Konserwatywne, górnicze miasteczko, z którego ucieka, kto może. Kiedyś spokojne, dziś targane strajkami. Kiedy poczucie wrogości wobec wszystkiego, co obce osiąga apogeum, niespodziewanie przyjeżdżają tu kolorowym busem geje i lesbijki ze stolicy. Na ratunek potrzebującym!

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=PXgaszqwm6Y[/youtube]

Czy padną najgorsze obelgi i posypią się zęby? Czy jedni i drudzy będą potrafili podać sobie pomocną dłoń? Co musi się wydarzyć, by konserwatywni mieszkańcy przyjęli pod strzechy aktywistów walczących o równouprawnienie? Co musi się stać, by staruszki odważyły się ruszyć w rajd po nocnych klubach Londynu? I czy wszyscy będą umieli razem bawić się i tańczyć w rytm hitów Bronski Beat?

?Dumni i wściekli? w kinach od 6 marca 2015

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz