Polski kandydat do Oscara przyciągnął tłumy! Chyra, Mecwaldowski, Ogrodnik, Rosati i inni na zdjęciach z uroczystej premiery „11 minut”

 

21 października w Warszawie odbyła się uroczysta premiera ?11 minut? Jerzego Skolimowskiego ? polskiego kandydata do Oscara w kategorii ?Najlepszy Film Nieanglojęzyczny?. Na projekcji w Kinotece pojawili się reżyser, grający główne role aktorzy oraz liczni goście. Prezentujemy zdjęcia z najważniejszego filmowego wydarzenia ostatnich tygodni!

Twórca nagrodzonych w Gdyni i Wenecji ?11 minut?, Jerzy Skolimowski, pojawił się na czerwonym dywanie w doborowym towarzystwie gwiazd. Wśród nich znaleźli się Wojciech Mecwaldowski, zjawiskowa Paulina Chapko, Andrzej Chyra, Anna Maria Buczek, Ifi Ude, Dawid Ogrodnik i Piotr Głowacki. Aktorkom z filmu towarzyszył jeden z najciekawszych muzyków na polskiej scenie rockowej ? Tomasz Organek, autor zawartych w filmie utworów.

Na premierze najnowszego filmu Skolimowskiego, okrzykniętego ?arcydziełem? i ?najlepszym filmem tegorocznego festiwalu w Wenecji!" nie zabrakło gości specjalnych. Wśród osobistości, które przybyły zobaczyć film, który ?rzucił wyzwanie Hollywood? znaleźli się m.in.: Kamilla Baar, Paweł Deląg, Weronika Rosati, Olga Frycz, Kaja Śródka, Anna Wendzikowska, Ada Fijał, Karolina Szostak, Sylwia Juszczak, Gosia Baczyńska, Mateusz Hładki oraz Tomasz Ossoliński i Dorota Williams.

?11 minut? w kinach już od piątku

Źródło: materiały prasowe

 
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz