Polska walczy o medal! Transmisja meczu tylko w Multikinie

Polska w trzeciej fazie Mistrzostw Świata w Siatkówce Mężczyzn pokonała Brazylię i Rosję. W sobotę zmierzą się z Niemcami, a tym samym zawalczą o medal. Multikino jako jedyna sieć kinowa pokaże mecze Polaków na wielkim ekranie. Zobacz je w najwyższej jakości obrazu oraz dźwięku w 5 kinach sieci Multikino.

Przed mistrzostwami pojawiło się wiele głosów, że z nowym trenerem i bez gwiazd, nie osiągniemy wiele. Dziś wszyscy powinni przeprosić nasza drużynę. W całym turnieju przegraliśmy tylko jeden mecz, ale w świetnym stylu. Pokonaliśmy największe potęgi siatkówki jak Rosja, Brazylia, Serbia, Francja. A w sobotę walczymy o medal. Multikino jako jedyna sieć kinowa pokaże mecze Polaków na wielkim ekranie. Zobacz je w najwyższej jakości obrazu oraz dźwięku w 5 kinach sieci Multikino.

Harmonogram transmisji meczów: Polska - Niemcy (sobota, 20 września), godzina 20.25 Multikino będzie transmitować niedzielne spotkanie w zależności czy Polska zagra mecz o trzecie miejsce czy w finale.

Transmisje meczów na wielkim ekranie odbędą się w 5 wybranych kinach sieci Multikino: Multikino Kraków, 51 w Poznaniu, Multikino Złote Tarasy w Warszawie, Multikino Ursynów oraz Multikino Arkady Wrocławskie.

Ceny biletów: 29 zł ? bilet normalny 27 zł ? bilet ulgowy (uczniowie i studenci z ważną legitymacją) 25 zł ? bilet rodzinny (Rodzice płaca tyle, co dziecko ? promocja obowiązuje przy min. 3 osobach) 25 zł ? dla fanów Multikino Polska na facebooku (po okazaniu vouchera Facebook) Bilety już w sprzedaży: http://multikino.pl/pl/wydarzenia/sport/siatkarski-mundial-na-wielkim-ekranie/ Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz