Polska w najlepszej szóstce Mistrzostwa Świata w Siatkówce Mężczyzn ? transmisje meczów tylko w Multikinie

Polska w najlepszej szóstce Mistrzostw Świata w Siatkówce. Już 16 i 17 września zawalczymy o półfinał. Naszymi przeciwnikami są Brazylia i Rosja. To będzie siatkówka na najwyższym poziomie. Multikino jako jedyna sieć kinowa pokaże mecze Polaków na wielkim ekranie. Zobacz je w najwyższej jakości obrazu oraz dźwięku w 4 kinach sieci Multikino.

Polacy w najlepszej szóstce Mistrzostw Świata w Siatkówce. Zagraliśmy 9 spotkań, z czego tylko jedno przegraliśmy. Dwa ostatnie mecze z Iranem i Francją dały kibicom wiele emocji. Teraz zmierzymy się z Brazylią i Rosją. To nie będą łatwe spotkania, ale liczymy, że i tym razem nasi siatkarze nie zawiodą.

Harmonogram transmisji meczów III fazy: Polska ? Brazylia (wtorek, 16 września), godzina 20.15 Polska - Rosja (czwartek, 18 września), godzina 20.15

Transmisje meczów III fazy na wielkim ekranie odbędą się w 4 wybranych kinach sieci Multikino: Multikino Kraków, 51 w Poznaniu, Multikino Złote Tarasy w Warszawie oraz Multikino Arkady Wrocławskie.

Ceny biletów: 29 zł ? bilet normalny 27 zł ? bilet ulgowy (uczniowie i studenci z ważną legitymacją) 25 zł ? bilet rodzinny (Rodzice płaca tyle, co dziecko ? promocja obowiązuje przy min. 3 osobach) 25 zł ? dla fanów Multikino Polska na facebooku (po okazaniu vouchera Facebook) Bilety już w sprzedaży: http://multikino.pl/pl/wydarzenia/sport/siatkarski-mundial-na-wielkim-ekranie/ Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz