Polska aktorka podbija największy rynek filmowy na świecie po USA!

Nagrodę dla Najlepszej Aktorki Indyjskiego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego (IFFI) w Goa w Indiach otrzymała Polka Magdalena Boczarska za rolę w filmie ?W ukryciu? Jana Kidawy-Błońskiego, w którym stworzyła intensywny i niezwykle emocjonalny portet ofiary stającej się oprawczynią.

Boczarska już drugi raz trymfuje na IFFI. Pierwszy swój laur zdobyła tam w 2010 roku za rolę w filmie "Różyczka", również w reżyserii Jana Kidawy-Błońskiego. ?Myślę, że powinnam przenieść się do Indii. Jestem bardzo szczęśliwa z kolejnej nagrody na tym festiwalu. Rola w tym filmie była najtrudniejszą w mojej dotychczasowej karierze aktorskiej, więc tym bardziej jestem zaszczycona, że zostałam wyróżniona właśnie za nią? - powiedziała aktorka.

?W ukryciu? PREMIERA: 26 GRUDNIA 2013 Reżyseria: Jan Kidawa Błoński (?Różyczka?, ?Skazany na bluesa?)

W obsadzie zobaczymy: ? Magdalenę Boczarską ? Julię Pogrebińską ? Agatę Kuleszę ? Tomasza Kota ? Jacka Braciaka ? Krzysztofa Stroińskiego Gatunek: thriller erotyczny Produkcja: Polska 2013 Dystrybucja w Polsce: Monolith Films

Nowy film zdobywcy Złotych Lwów za ?Różyczkę?. Nagrodzona za najlepszą rolę na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Goa Magdalena Boczarska w przepełnionym erotyzmem thrillerze o miłości za wszelką cenę. Kobiecość w każdym kadrze!

Dwie piękne kobiety postawione przez los w sytuacji ekstremalnej odkrywają świat nieznanych im uczuć i namiętności. Jest rok 1944. Ojciec głównej bohaterki Janki (Magdalena Boczarska ? Złoty Lew na FPFF w Gdyni za ?Różyczkę?) ukrywa w domu córkę przyjaciół - ekscentryczną i piękną Ester (Julia Pogrebińska). Z upływem czasu Janka coraz bardziej zaczyna interesować się niechcianym gościem. Między kobietami wytwarza się silna zmysłowa więź. Skazane przez los na samotność, spragnione miłości wpadają w sidła nieokiełznanych emocji. To opowieść o tym, do czego bylibyśmy gotowi w imię miłości, która potrafi stać się obsesją, a nawet skłonić do zbrodni. Janka z kruchej i strachliwej istoty na oczach widza przeistacza się w silną kobietę, walczącą o najgłębsze uczucie.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz