Polska aktorka jak Anne Hathaway i Natalie Portman. Poświęciła włosy, by zagrać w filmie!

Metamorfozę Elizy Rycembel uwieczniły kamery.

Młoda polska aktorka poświęciła długie włosy dla filmowej roli. Znana z ?Obietnicy? Eliza Rycembel ? uhonorowana za tę kreację Nagrodą dla Najlepszej Aktorki Międzynarodowego Festiwalu dla Dzieci i Młodzieży w Wiedniu ? poszła w ślady Olgi Bołądź, Anne Hathaway i Natalie Portman, kompletnie odmieniając swój wygląd. Na odważny krok i fryzurę w stylu ?na zapałkę? zdecydowała się w związku z występem w filmie ?Carte blanche?. W inspirowanej prawdziwymi wydarzeniami produkcji, gdzie gra u boku Andrzeja Chyry, wcieliła się w zbuntowaną uczennicę ? Klarę. Podobnie jak jej nauczyciel, który ukrywa przed światem, że stopniowo traci wzrok, także i ona posiada własny sekret.

Elizy Rycembel ścina włosy do roli zbuntowanej uczennicy Klary w filmie ?Carte blanche?:

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=L8NQ0VLUCvs[/youtube]

?To bardzo ciekawa aktorka i osobowość? ? mówi Andrzej Chyra. ?Jest bardzo utalentowana i mam nadzieję, że jej kariera nadal będzie się tak dobrze rozwijać? ? dodaje aktor. Dla trzykrotnego laureata festiwalu w Gdyni ?Carte blanche? stanowi ponowną okazję do współpracy z Elizą Rycembel. Po raz pierwszy spotkali się na planie ?Obietnicy? Anny Kazejak, gdzie brawurowo zagrali ojca i córkę. Już wtedy debiut 23-letniej warszawianki zwrócił uwagę widzów i krytyków.

?Eliza Rycembel jest fenomenalna? ? pisano po światowej premierze ?Obietnicy?, która odbyła się w trakcie 64. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie. Wiele dobrego o aktorce mogliśmy przeczytać również w polskich recenzjach filmu. ?Świetna Eliza Rycembel? (gazeta.pl), ?Talent nastolatki wznosi ją na wyżyny, z których dziewczyna może spoglądać w dół na resztę aktorów, choć w obsadzie są tak duże nazwiska.? (interia.pl). ?Debiut 18-letniej Rycembel na długo pozostaje w pamięci.? (rp.pl)

CARTE BLANCHE w kinach od 23 stycznia 2015

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz