Polscy aktorzy w” Przekraczając granice 3″. Premiera we wrześniu w AXN

Już we wrześniu produkcja AXN, serial Przekraczając granice powróci na antenę stacji. Do obsady opowieści o pracy Międzynarodowego Biura Kryminalnego (ICC) - elitarnej jednostki policji tropiącej międzynarodowe przestępstwa na terenie Europy, dołączą Goran Višnjić oraz Elizabeth Mitchell. Na planie realizowanej w Europie produkcji możemy spodziewać się również wielu polskich akcentów. W najnowszej odsłonie serialu pojawi się czterech rodzimych aktorów: Jakub Gierszał, Bartłomiej Kasprzykowski, Krzysztof Janczar, oraz Adam Fidusiewicz.

Przekraczając granice to produkcja Sony Picures Television, Tandem Communications oraz TF1, stworzona przez Edwarda Allena Bernero (Zabójcze umysły). Serial opowiada o pracy elitarnej jednostki policji, ścigającej przestępstwa na terenie całej Europy. Zadaniem europejskiego odpowiednika FBI jest doprowadzić przed oblicze sprawiedliwości najgroźniejszych międzynarodowych kryminalistów. Sześć miesięcy po wydarzeniach z finału drugiego sezonu serialu, Michel Dorn (Donald Sutherland) reaktywuje komórkę ICC po zaginięciu jednego ze swoich prokuratorów. W trzecim sezonie zespół poprowadzi, i tym samym zastąpi postać graną przez Williama Fichtnera, ekspert od porwań Marco Constante (w tej roli znany z Ostrego dyżuruGoran Visnjic). Dołączy do niego również wybitna detektyw o szwedzko-amerykańskich korzeniach, Carine Strand (znana z serialu Lost - zagubieniElizabeth Mitchell), a także brytyjski policjant Luke Wilkinson(Stuart Martin).

Obok stałej obsady serialu pojawi się gościnnie czterech polskich aktorów. W 10. odcinku nowego sezonu produkcji zobaczymy Jakuba Gierszała (Wszystko, co kocham, Sala samobójców, Yuma, Mroczny świat, Hiszpanka, Performer) w roli Jovana Petrica ? młodego mężczyzny do towarzystwa, uwikłanego w śmierć jednego ze swoich klientów. W kolejnym epizodzie serialu członkowie ICC przeniosą się do Polski, aby zbadać sprawę wybuchu bomby w szatni klubu piłkarskiego. W 11. odcinku Przekraczając granice wystąpią: Adam Fidusiewicz (W pustyni i w puszczy, Na Wspólnej, Czas honoru: Powstanie, Na dobre i na złe) jako młody neonazista Artur Słomski; Krzysztof Janczar (Wojna Domowa, Nie zaznasz spokoju,Brat naszego Boga, Bogowie, Pierwsza Miłość, Na Wspólnej,Plebania, Samo Życie) jako były trener piłkarski oraz Bartłomiej Kasprzykowski (Magda M, Karol ? człowiek, który został papieżem, Podejrzani zakochani, Nie ma zmiłuj, Czas honoru, Ranczo) wcielający się w rolę fanatycznego kibica swojej drużyny.

Premiera 3. sezonu Przekraczając granice już we wrześniu w AXN.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz