Pokazy przedpremierowe „Nieracjonalnego mężczyzny” w kinie Atlantic

Zapraszamy na pierwszy i jedyny w Warszawie pokaz przedpremierowy (piątek 21:15) oraz pokazy przedpremierowe (sobota 21:15 - niedziela 20:15) filmu "Nieracjonalny mężczyzna".

  Seanse: 07.08.2015 (piątek) 21:15 KUP bilet 08.08.2015 (sobota) 21:15 KUP bilet 09.08.2015 (niedziela) 20:15 KUP bilet

Zdobywca czterech Oscarów i 20 nominacji do tej Nagrody; mistrz kina i geniusz komedii ? Woody Allen przedstawia swój najnowszy obraz ? ?Irrational Man?. Po romantycznym spacerze szlakiem europejskich stolic, reżyser powraca do rodzinnej Ameryki, gdzie powstały jego najsłynniejsze dzieła, na czele z oscarowym ?Blue Jasmine? i uwielbianym przez Polaków ?Co nas kręci, co nas podnieca?. Fabuła ?Irrational Man? tradycyjnie pozostaje owiana tajemnicą, wiadomo jednak, że skupia się na historii profesora filozofii z Rhode Island, którego życie staje na głowie, gdy ten zaczyna spotykać się z jedną ze swoich studentek.

W rolach głównych w ?Irrational Man? zobaczymy trzykrotnie nominowanego do Oscara ? Joaquina Phoenixa (?Mistrz?, ?Spacer po linie?, ?Gladiator?) oraz jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia; urastającą na nową muzę reżysera, zdobywczynię nominacji do Oscara, BAFTA i Złotego Globu ? Emmę Stone (?Birdman?, ?Służące?). Partnerują im m.in. nominowana do Złotego Globu ? Parker Posey (?Ostrożnie z dziewczynami?, ?Masz wiadomość?), Gary Wilmes (?Sekretne życie Waltera Mitty, ?Salt?) oraz nowy ulubieniec nastolatków ? Jamie Blackley (?Zostań, jeśli kochasz?, ?Królewna Śnieżka i Łowca?).

W czasie piątkowego pokazu zostaną rozlosowane nagrody w postaci książek wydawnictwa AXIS MUNDI z serii "ROZMOWY" oraz "BIOGRAFII":                 W piątek rozlosujemy również wśród widzów zaproszenia do nowego miejsca: SMAKI, SMACZKI     Źródło: informacja nadesłana
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz