Pokaz specjalny filmu „Heavy mental” 21 kwietnia, Kino Muranów!

21 kwietnia (wtorek) o godz. 21.30  Kino Muranów  zaprasza na pokaz oraz spotkanie z twórcami tragikomicznej historii, pt. "Heavy mental".

"Heavy mental" to opowieść o bezrobotnym aktorze, który dostaje propozycję odegrania roli we własnym życiu. W zamian za mieszkanie ma poderwać pewną dziewczynę, a potem ?przekazać? ją swojemu zleceniodawcy. Niemoralna propozycja prowadzi trójkę bohaterów w głąb najskrytszych uczuć i lęku, który do tej pory chowali przed sobą i światem ? lęku przed byciem zwyczajnym. To historia, w której granica między zabawnym, dziwnym i smutnym jest wyjątkowo płynna.

[vimeo height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://vimeo.com/117833882[/vimeo]

Nagroda im. Andrzeja Munka NAJLEPSZY DEBIUT 2013 - 2014 Premiera światowa 29. WARSZAWSKI FESTIWAL FILMOWY 2013

Sebatian Buttny (reżyser): ?Moim celem było stworzenie filmu pokoleniowego bazującego na trzech skrajnie różnych bohaterach i postawach życiowych. Ci trzydziestolatkowie, początkowo sobie obcy i niepasujący do siebie, przeżywają wspólną historię i w nieoczekiwany sposób stają się sobie na wzajem bardzo potrzebni i bliscy. Przez krótką chwilę doświadczają czystej, prawdziwej przyjaźni, nawet jeśli ich cel jest chłodny i praktyczny. Bilety:12 zł

http://muranow.gutekfilm.pl/film/heavy-mental/

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz