„Pojmani” – znakomity thriller nominowanego do Oscara Atoma Egoyana z Ryanem Reynoldsem. Premierowo w Polsce na Cineman VOD!

Już od 17 marca użytkownicy serwisu Cineman VOD mogą obejrzeć najnowszy thriller Atoma Egoyana z Ryanem Reynoldsem, Scottem Speedmanem, Rosario Dawson oraz Mireille Enos w rolach głównych. Film zostanie udostępniony po raz pierwszy w Polsce, wyłącznie w ramach oferty Super Premium VOD.

"Pojmani" to trzymająca w napięciu historia uprowadzenia małej dziewczynki, która zmienia się w trwający wiele lat dramat rodziny. Córka Matthew (Ryan Reynolds) podczas krótkiego postoju pod sklepem zostaje uprowadzona z samochodu. Nie ma żadnych świadków tego zdarzenia. Mimo wysiłków detektywów (Scott Speedman i Rosario Dawson) śledztwo nie daje żadnych efektów. Wkrótce dziewczynka zostaje uznana za zmarłą. Po kilku latach niespodziewanie pojawia się ślad, który może doprowadzić do zaginionej dziewczyny. Rodzina rozpoczyna niebezpieczną walkę o odzyskanie córki.

Film dwukrotnie nominowanego do Oscara Atoma Egoyana był pokazywany w ramach oficjalnej selekcji festiwalu w Cannes 2014. W rolę ojca uprowadzonej dziewczynki wciela sią Ryan Reynolds ("Pogrzebany", "Green Lattern", "Narzeczony mimo woli"). W roli jego żony występuje Mireille Enos, która za rolę w "The Killing", jednym z najlepszych seriali kryminalnych ostatnich lat, została nominowana do Złotego Globu.

Role detektywów usiłujących rozwikłać historię Egoyan powierzył niemniej znanej Rosario Dawson, którą widzowie pamiętają z brawurowej kreacji Gail w "Sin City: Miasto Grzechu" oraz w "Sin City: Damulka warta grzechu", oraz Scottowi Speedmanowi ("Underworld" i "Underworld: Evolution"). Pełną napięcia atmosferę filmu podkreśla niezwykła muzyka skomponowana przez Mychaela Dannę, zdobywcę Oscara za muzykę do "Życia Pi".

Kolejna propozycja Cineman VOD w ramach cyklu Super Premium VOD to "Niezły Meksyk"- pełna gagów i niespodziewanych zwrotów akcji komedia autorstwa Scota Amstronga, twórcy takich przebojów jak "Kac Vegas w Bangkoku" i "Starsky & Hutch". "Niezły Meksyk" zostanie udostępniony 31 marca.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz