„Pojedynek na głosy” – przedpremierowo w sieciach kin Helios, Cinema City i wybranych Multikinach!

„Pojedynek na głosy” – film pełen dobrej energii i muzycznych przebojów, w reżyserii twórcy komediowego hitu „Goło i wesoło” - Petera Cattaneo, zostanie przedpremierowo we wszystkich sieciach Helios, Cinema City i wybranych Multikinach.

8 marca, w Dzień Kobiet, film będą mogli obejrzeć widzowie wszystkich kin sieci Cinema City.
Helios zaprezentuje film w ramach Kina Kobiet - 9, 11 i 12 marca również we wszystkich kinach sieci.
Multikino zaprezentuje film 8 marca w kinach w Zabrzu, Wrocławiu, Gdańsku, Olsztynie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu (Malta i Stary Browar), Warszawie (Ursynów, Targówek, Młociny), Szczecinie, Łodzi, Rzeszowie i Bydgoszczy.

„Pojedynek na głosy” to cudowna, pełna humoru i wzruszeń opowieść inspirowana prawdziwą przyjaźnią.

Amatorski kobiecy zespół wspiera się na co dzień i w trudnych chwilach, zgodnie z myślą, że „piosenka jest dobra na wszystko”. Na jego czele stoją: zasadnicza i uzależniona od telezakupów Kate (Kristin Scott Thomas) oraz zbuntowana i rozrywkowa Lisa (Sharon Horgan). Obie mają zupełnie różne pomysły na repertuar i rywalizują o sympatię śpiewających koleżanek.

Kate to miłośniczka znanych klasyków, Lisa natomiast czerpie inspiracje z pierwszych miejsc list przebojów. Ich wzajemne uszczypliwości i sprzeczki zdają się nie mieć końca, co niekorzystnie wpływa na atmosferę w zespole. Jeśli Kate i Lisa nie znajdą wspólnej nuty porozumienia, ich wymarzony występ w Royal Albert Hall stanie pod znakiem zapytania.

„Pojedynek na głosy” to film, któremu trudno się oprzeć, jak piosence, której nie możesz przestać nucić!

Film w kinach od 24 kwietnia

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz