Pojedynek na aktorskim szczycie: Chyra i Dorociński razem na ekranie!

W Bieszczadach padł pierwszy klaps do thrillera ?Na granicy?, debiutu fabularnego Wojciecha Kasperskiego, wielokrotnie nagradzanego dokumentalisty, znanego m.in. z filmu ?Nasiona?. Za zdjęcia odpowiada nominowany do Oscara Łukasz Żal. W rolach głównych zobaczymy Marcina Dorocińskiego, Andrzeja Chyrę i Andrzeja Grabowskiego oraz dwóch młodych aktorów: Bartosza Bielenię i debiutującego na ekranie Jakuba Henriksena.

?Na granicy? to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia ojca i dwóch synów, którzy przyjeżdżają w Bieszczady, aby ułożyć sobie relacje po niedawnej rodzinnej tragedii. Tajemniczy nieznajomy, pojawiający się w odciętej od cywilizacji górskiej bazie, wciąga bohaterów w mroczny i niebezpieczny świat przestępczego pogranicza. Aby przetrwać, bracia będą zmuszeni do odrobienia trudnej lekcji dojrzałości.

Producentem filmu jest Marcin Wierzchosławski z Metro Films, producent m.in. polsko-francuskiego ?Kreta? Rafaela Lewandowskiego. Zdjęcia zakończą się na początku marca. Dystrybutorem filmu jest Kino Świat.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz