Pojawił się polski zwiastun głośnej ?Nimfomanki?!

Zapraszamy do obejrzenia polskiego zwiastuna najnowszego filmu Larsa von Triera, już głośnej i kontrowersyjnej ?Nimfomanki?. Zwiastun ze względu na wyjątkowo śmiałe sceny erotyczne, przeznaczony jest tylko dla widzów dorosłych. Poznajemy w nim główną bohaterkę filmu, Joe, tytułową nimfomankę, a także galerię postaci, które spotka ona na swojej drodze. Sugestywne obrazy zmontowane są w rytm utworu ?Führe mich? niesłychanie popularnego zespołu Rammstein, po którego twórczość sięgał już wcześniej David Lynch w ?Zagubionej autostradzie?. Fani grupy już spekulują, czy w filmie von Triera obok znanych utworów Rammstein znajdzie się również muzyka napisana specjalnie do ?Nimfomanki?.

Twórca ?Antychrysta? i ?Melancholii? tym razem stworzył przenikliwe arcydzieło erotyczne - film, który jak żaden inny, podzieli widownię na entuzjastów i oburzonych przekroczeniem granic tego, co wolno pokazywać na ekranie. Jedno jest pewne: nigdy czegoś takiego w kinie nie było i być może nigdy więcej nie będzie.

W dzisiejszym świecie, opętanym przez seks, ?Nimfomanka? jest inteligentną i prowokacyjną opowieścią o kobiecie, która postanowiła podporządkować życie poszukiwaniu rozkoszy i erotycznego spełnienia. Film z udziałem plejady gwiazd, takich jak Charlotte Gainsbourg (?Melancholia?), Shia LaBeouf (?Transformers?, ?Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki?), Uma Thurman (?Kill Bill?), Jamie Bell (?Billy Elliott?, ?Tintin?), czy Willem Dafoe (?Antychryst?), zawiera jedne z najodważniejszych scen i kreacji aktorskich w dziejach kina. I część filmu wejdzie na ekrany polskich kin 10 stycznia, II część 31 stycznia.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz