?Point Break ? na fali? – kulisy produkcji

Zrealizowany przy użyciu najnowocześniejszej technologii, tętniący adrenaliną thriller ukazujący świat sportów ekstremalnych w ich najbardziej ryzykownych odmianach ? ?Point Break ? na fali? wejdzie na ekrany kin już 8 stycznia.

Wszystkie niesamowite sceny, które znalazły się w filmie, zostały zaplanowane oraz nakręcone przez ludzi, którzy uprawiają sporty ekstremalne na co dzień. Niektórych z tych wyczynów nie pokazywano jeszcze w żadnym pełnometrażowym filmie fabularnym! ?Gdybym miał ocenić w skali od 1 do 10 punktów, co ci goście zrobili na potrzeby naszej produkcji, dałbym im bez wahania ich 100?, przyznaje aktor Edgar Ramirez, który w ?Point Break ? na fali? wciela się w postać Bodhiego. ?Obserwowanie ich przy pracy było niezwykłym doświadczeniem. Nie potrafiłem uwierzyć własnym oczom?.

W kadrach można zobaczyć chociażby pilota wingsuit Jeba Corlissa, snowboardzistę Xaviera De Le Rue oraz wspinacza Chrisa Sharmę ? wszyscy występują również jako kaskaderzy w najbardziej imponujących scenach akcji. Przed kamerą pojawiają się także niemieccy mistrzowie świata siłaczy Faris Al-Sultan i Michael Raelert, zawodowy amerykański surfer Sebastian Zietz, szwajcarski snowboardzista Christian Haller, austriacki snowboardzista Mitch Toelderer oraz amerykański snowboardzista Louie Vito.

Przy wykonywaniu tych wszystkich, mrożących krew w żyłach u przeciętnego człowieka popisów, ekstremalni sportowcy zatrudnieni do pracy przy ?Point Break ? na fali? bardzo często zakładali specjalnie kamery na kaski, bądź przyczepiali je do swoich kombinezonów. W połączeniu z dziesiątkami kamer przymocowanych do helikopterów oraz strategicznie rozmieszczonych w różnych miejscach lokacji przez ekipę filmową, powstały setki fenomenalnych ujęć, zapierających publiczności dech w piersiach. ?Point Break ? na fali? zabierze widzów na przygodę, której ci nigdy nie zapomną, pozwalając im zasmakować tego, co tak naprawdę znaczy życie na krawędzi!

Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz