Podryw „metodą na Lucka” hitem wśród Polaków! 400 000 widzów sprawdziło miłosne techniki Pawła Domagały.

Ciesząc się z sukcesów najpopularniejszego filmu w Polsce ? przebojowego ?Dzień dobry, kocham cię? ? zapraszamy do obejrzenia wideo-wywiadu z komediowym objawieniem roku, Pawłem Domagałą. Rolą sepleniącego hip-hopowca Lucka w nowym hicie twórców ?Tylko mnie kochaj? aktor rzucił na kolana widzów i upowszechnił nowe techniki podrywu pięknych kobiet. Skuteczność zdumiewających metod na ?pszczółkę? i ?Lewandowskiego? sprawdziło w polskich kinach już blisko 400 000 widzów!

?Główny bohater komedii romantycznej musi być piękny. A jeśli nie piękny, to przynajmniej obdarzony wdziękiem. Oczywiście najlepiej, jeśli posiada obie te cechy.  Ten piękny bohater musi mieć też kompletnie abstrakcyjnego kumpla, jak np. Spike w ?Notting Hill?. W ?Dzień dobry, kocham cię? to właśnie mi przypadła rola Lucka, brzydkiego, acz niezwykle sympatycznego przyjaciela Szymona. Lucek jest sepleniącym, wiecznie chodzącym w czapce hip-hopowcem, w którym najbardziej abstrakcyjne jest to, że ma wielkie powodzenie u kobiet!? ? Paweł Domagała.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=RTtFh87UiC0[/youtube]

?Dzień dobry, kocham cię? to pierwszy film, któremu udało się przerwać prymat ?Bogów? w box office. Począwszy od świetnego weekendu otwarcia (blisko 140 000 widzów w trzy dni), kiedy pokonał ?Obywatela? Jerzego Stuhra i bijącą na świecie rekordy superprodukcję SF ?Interstellar? Christophera Nolana, film zajmuje pierwsze miejsce na liście najchętniej oglądanych obrazów w kraju! Uzyskany przez ?Dzień dobry? wynik ? blisko 400 000 widzów w niecałe dwa tygodnie  ? już zbliża go do miejsca w dwudziestce największych hitów roku, a ponadto wypada doskonale na tle najpopularniejszych polskich komedii ostatnich miesięcy. Już teraz frekwencja ?Dzień dobry, kocham cię? przewyższa łączny wynik ?Faceta (nie)potrzebnego od zaraz? i góruje dynamiką nad rezultatem ?Wkręconych? - innej przebojowej komedii z udziałem Pawła Domagały - która w analogicznym okresie przyciągnęła do kin nieco ponad 300 tysięcy widzów.

?Dzień dobry, kocham cię? już w kinach

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz