Podróż w stronę pasji

?W pogoni za wiatrem. Powered by Virgin Mobile? to malownicza opowieść o podróży w stronę pasji i pokonywania własnych słabości. Filipiny, Hongkong, Wietnam ? to tam wybrał się siedmiokrotny mistrz Polski Victor Borsuk, by stworzyć materiał o wietrznych wybrzeżach i codziennym życiu kitesurfera. Trailer zapowiada premierę filmu, który będzie można zobaczyć na początku lata.

Victor Borsuk

Tętniąca życiem przyroda, bajkowe plaże i wietrzne, turkusowe wybrzeża wręcz stworzone do kitesurfingu. Do tego kamera, aparat, drony, zaufana ekipa i umiejętności Mistrza Polski w ?kajcie? ? to właśnie składowe filmu ?W pogoni za wiatrem. Powered by Virgin Mobile?. Pokazuje on jednak, że bycie zawodowym kitesurferem to nie tylko zbieranie trofeów. To też stałe poświęcenie, setki kontuzji i droga ku rozwojowi, która wcale nie jest usłana różami.

- Kite to nie tylko piękne widoki i sukcesy. To możliwość spotkania z drugim człowiekiem, ale także samotność ? oko w oko z własnymi słabościami oraz pasja, która staje się całym życiem. Film stworzony podczas mojej podróży, pozwoli zasmakować kitesurfingu w pełnej odsłonie. Właśnie wtedy zdobyłem 5. miejsce w Pucharze Azji walcząc z przeciwnikami z całego świata ? komentuje Victor Borsuk.

Swoją przygodę z kitesurfingiem Victor Borsuk rozpoczął jako 14-latek, by w wieku 27 lat mieć na koncie siedmiokrotne mistrzostwo Polski, wysokie pozycje na kite?owym podium Pucharu Świata i Europy. Sukces nie jest wynikiem wyłącznie talentu. Odkąd zdał sobie sprawę, że sport to jego życiową pasją, poświęcał każdą chwilę na trening i bicie własnych rekordów.

Podróż Victora Borsuka do Azji wspierało Virgin Mobile Polska. Film został nakręcony najnowszymi aparatami Sony A7R II oraz kamerami Sony Action Cam, a panoramiczne ujęcia powstały, dzięki dronom z Dron House Group.


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz