„Podróż na sto stóp” – pokazy na 2 tygodnie przed premierą – tylko w Kinie Atlantic!

Kino Atlantic zaprasza na pokazy  2 tygodnie przed premierą!

?Podróż na sto stóp?

Piątek - sobota, 25/26 lipca godz. 20:45

Niedziela, 27 lipca godz. 18:15

Ekranizacja bestsellerowej powieści wyprodukowana przez OPRAH WINFREY i STEVENA SPIELBERGA.

Dystyngowana Madame Mallory (Helen Mirren) od lat kieruje cenioną restauracją w niewielkiej miejscowości na południu Francji. Sława jej potraw wykracza daleko poza lokalną społeczność. A przyznane lokalowi prestiżowe trzy gwiazdki w słynnym Przewodniku Michelina napawają dumą wszystkich mieszkańców. Pewnego dnia w miasteczku osiada rodzina emigrantów z Bombaju. Gdy przybysze otwierają skromny lokal vis a vis renomowanej restauracji, Madame Mallory nie kryje oburzenia wobec ich kulinarnego nieokrzesania. Unoszące się w powietrzu zmysłowe nuty curry, kardamonu i kminu sprawiają jednak, że nowa knajpka zaczyna cieszyć się coraz większym zainteresowaniem. Czy uwodzicielskie smaki Orientu przekonają do życzliwych Hindusów również kuchenną arystokratkę?

Sprawią, że Twoje życie nabierze smaku.

Przed piątkowym seansem kino Atlantic zaprasza na losowanie nagród: - zaproszeń do Pijalni Czekolady E. Wedel Wedel_nowe

- książek "Podróż na sto stóp"

- płyt INDILA MINI WORLD od Universal Music Polska*

Universal

Ceny biletów:

29zł ? bilet normalny

23zł ? bilet ulgowy (Karta Kinomana, Seniorzy, Studenci)

Zakup oraz rezerwacja biletów na stronie internetowej oraz w kasach Kina Atlantic!

Indila_okadka*Indila to wokalistka i autorka tekstów znana we Francji ze współpracy m.in. z Nessbeal, Rohff, TLF, Soprano i Youssoupha. To właśnie współpraca z Youssoupha była punktem zwrotnym w jej karierze. Ich utwór Dreamin wydany w styczniu 2012 roku, zdobył we Francji ogromną popularność a teledysk do niego obejrzano ponad 16 milionów razy ( YouTube)

Na swoim debiutanckim albumie ?Mini World? Indila prezentuje eklektyczną mieszankę gatunków, łącząc stare, nostalgiczne melodie z nowoczesnymi rytmami. Przykładem jest chociażby ?Derni?re Danse? -  pierwszy singiel promujący krążek. Utwór odnosi ogromy sukces w jej rodzimym kraju, jak również w Niemczech, Belgii, Szwajcarii, Grecji czy Rumunii pojawiając się na pierwszych miejscach list przebojów. Teledysk do ?Derni?re Danse?  obejrzano na YT już ponad 95  milionów razy.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KONKURS

Do wygrania podwójne zaproszenie na przedpremierowy seans filmu.

Co trzeba zrobić?

Podarować nam swojego lajka 🙂

Wybrać dzień i godzinę seansu

Odpowiedzieć na postawione pytanie w prywatnej wiadomości na Facebooku

Helen Mirren to wyjątkowo utalentowana aktorka, w ubiegłym roku u boku Bruce'a Willisa  próbowała odnaleźć broń masowego rażenia. Podaj o jaki film chodzi.

Na prawidłowe odpowiedzi czekamy do jutra do godz.10.00.  Zwycięzcę powiadomimy drogą mailową zaraz po zakończeniu konkursu.

Zapraszamy do zabawy

Czas start 🙂

  Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz