Podaruj kino na święta

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy i magiczny czas w ciągu roku, podczas którego chętnie obdarowujemy naszych najbliższych. Co wybrać, aby prezent sprawił radość? Istnieją uniwersalne prezenty, które ucieszą każdego! Do takich z całą pewnością należy dobre kino.

Święta to idealny moment na sprezentowanie naszej ukochanej osobie chwili relaksu. Co może być lepszym prezentem dla fana dobrego filmu, niż możliwość obejrzenia aktualnych produkcji w komfortowych wnętrzach sal kinowych Cinema City?

Jednym z najgorętszych tytułów tego roku jest bez wątpienia film Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy. Produkcja oczekiwana jest nie tylko przez fanów Sithów, Jedi, Imperium i Republiki, ale także przez każdego miłośnika dobrego kina. Prawdziwy kinomaniak nie może przeoczyć także innych premier, które będzie mógł zobaczyć w okresie świąt Bożego Narodzenia. Dla młodszych widzów świetną propozycją powinien być film Dobry dinozaur. Ta przepiękna i bardzo pouczająca animacja zachwyci oko nie tylko początkującego miłośnika kina, ale również jego całej rodziny. Znajdzie się także coś dla fanów nieco cięższych brzmień i dobrego humoru. Rock the Kasabah to gwiazdorsko obsadzona komedia, z udziałem Billa Murray?a, Bruce?a Willisa i Kate Hudson. To świetna okazja na świąteczne spotkanie ze znajomymi i długą dyskusję, już po zakończeniu seansu. Cinema City przygotowało także propozycję dla miłośników filmów trzymających w napięciu. W samym centrum morza to opowieść o ekipie statku wielorybniczego, który na 90 dni zostaje odcięty od świata. Emocje gwarantuje znakomita obsada z Chrisem Hemsworthem na czele.

Podczas przedświątecznej gorączki nie może zabraknąć filmu, który wprost nawiązuje do Bożego Narodzenia. Kochajmy się od święta to znakomita komedia, podczas której niemal każdy będzie mógł utożsamić się z jednym z bohaterów. W Boże Narodzenie premierę będzie mieć również film Bella i Sebastian 2. Druga już część przygód Sebastiana i psa o imieniu Bella to fantastyczna okazja do spotkania się w kinie całej rodziny. Droga, którą przebędą bohaterowie obfitować będzie w dramatyczne, ale również zabawne wydarzenia. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Jak zamienić możliwość obejrzenia najgorętszych kinowych premier w świetny prezent? Z okazji świąt Bożego Narodzenia termin ważności voucherów Cinema City zostaje dwukrotnie wydłużony!. Każdy kinoman będzie mógł obejrzeć wybrany film w ciągu pół roku od daty zakupu. Więcej szczegółów na www.cinema-city.pl.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz