?Pod Mocnym Aniołem? lepszy od ?Drogówki?. Smarzowski zrobił 0,7… miliona widzów po trzecim weekendzie!

?Pod Mocnym Aniołem? wciąż na topie. Po trzecim weekendzie na ekranach najnowszy film Wojtka Smarzowskiego utrzymał status lidera box office i może pochwalić się imponującym wynikiem frekwencyjnym. Poruszającą, choć nie pozbawioną humoru, opowieść o nałogu i miłości w zaledwie 17 dni obejrzało w kinach 701 018 widzów! To wynik wyższy od tego, jaki w porównywalnym okresie zanotowała ?Drogówka? (691 290 widzów po trzecim weekendzie) i lepszy niż łączna frekwencja dwóch wcześniejszych hitów reżysera ??Róży? i ?Domu złego?!

Przypomnijmy, że ?Pod Mocnym Aniołem? trafił na ekrany 24 stycznia i z frekwencją 253 937 widzów w pierwszy weekend uplasował się na szczycie krajowego box office?u. Bijąc dokonania ?Drogówki?, zapisał się jako najlepsze otwarcie w filmografii reżysera, najlepsze otwarcie roku i najwyższy wynik otwarcia polskiej produkcji, po pierwszym weekendzie, od września 2012 roku i premiery ?Jesteś Bogiem?.

Filmowa wersja powieści Jerzego Pilcha już po drugim weekendzie wyświetlania była drugim po ?Drogówce? najbardziej kasowym hitem w karierze reżysera. A widzowie wciąż nie powiedzieli ostatniego słowa...

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz