?Pod Mocnym Aniołem? 25 MAJA na płytach DVD i BLU-RAY!

Najnowszy obraz Wojtka Smarzowskiego, reżysera ?Drogówki?, ?Róży? i ?Wesela? to wstrząsająca opowieść o nałogu i próbach wydobycia się z niego ? i o miłości, która wszystko ocala. Scenariusz jest oparty na znakomitej powieści Jerzego Pilcha ?Pod Mocnym Aniołem? (Nagroda Literacka NIKE 2001).

Film, który w kinach obejrzało prawie 900 tysięcy widzów już 25 maja ukaże się na DVD i Blu-ray. Oto film, który zachwiał Polską!

Jerzy (Robert Więckiewicz) jest pisarzem i alkoholikiem. Poznajemy go w momencie, w którym uwierzył, że może wygrać z nałogiem. Zakochuje się w młodej dziewczynie (Julia Kijowska) i wreszcie czuje, że ma po co i dla kogo żyć. Jednak nie wytrzymuje długo. Pewnego dnia idzie prosto do baru Pod Mocnym Aniołem, gdzie zaczyna pić... Wkrótce trafia na odwyk, gdzie spotyka doktora Granadę (Andrzej Grabowski), personel i innych pacjentów, którzy tworzą niezwykle barwną galerię postaci. Swoje historie, zabawne i niekiedy wstrząsające, opowiedzą: reżyser, ksiądz, policjant, kierowca TIR-a, farmaceutka, robotnik, fryzjerka i inni. Wszyscy piją, bo picie to nasz sport narodowy.

  Dane techniczne DVD: Ścieżka dźwiękowa ? polska 5.1; Audiodeskrypcja 5.1 Napisy: angielskie, polskie (dla niesłyszących) Czas: 105 min Format: 16:9 (2.40:1) DODATKI: zwiastuny, na planie filmu "Pod Mocnym Aniołem", wywiady, teledysk, galeria zdjęć i plakatów, ?Pod Mocnym Smarzolem? ? making of
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz