Poczuj grozę labiryntu w sali Škoda 4DX?!

Można do niego wejść tylko wtedy kiedy na to pozwoli. Nie ma z niego ucieczki. Zrobi wszystko, aby zabić odważnego śmiałka. Przeżyjcie przygodę w najniebezpieczniejszym labiryncie od czasów mitycznego Minotaura. Od 19 września w sali Škoda 4DX? w Cinema City Arkadia będzie można zobaczyć pierwszą ekranizację książkowej trylogii Jamesa Dashnera ? Więzień Labiryntu.

Tej jesieni sprawdźcie się razem z bohaterami debiutanckiej produkcji Wesa Balla w najgroźniejszym labiryncie w historii kina! Od 19 września w sali Škoda 4DX? w Cinema City Arkadia będziecie mogli zobaczyć ekranizację bestsellerowej powieści Dashnera: Więzień Labiryntu, która opowiada o wiosce nazywanej ?the glade?, otoczonej plątaniną korytarzy. Film pełen jest wspaniałych efektów specjalnych i świetnych zdjęć tytułowego labiryntu, które zostaną wzmocnione przez technologię 4DX. Ruchome fotele pozwolą poczuć prawdziwe emocje podczas próby ucieczki z labiryntu, a efekty świetlne i podmuchy wiatru wywołają gęsią skórkę, gdy bohaterowie staną oko w oko z zagrożeniem czyhającym w gmatwaninie tuneli. W obsadzie zobaczymy takie młode gwiazdy jak Will Poulter (Millerowie), Dylan O?Brien (Teen Wolf), czy Thomas Brodie-Sangster (Gra o Tron). Kto zbudował labirynt i w jakim celu? Dlaczego ?ochotnicy? zamykani w ?glade? nic nie pamiętają? Co tak naprawdę zabija uciekinierów w labiryncie? A wreszcie, czy można się z niego wydostać żywym? Tych wszystkich rzeczy dowiecie się już 19 września w sali Škoda 4DX? w Cinema City Arkadia!

Wchodzisz na własne ryzyko

Główny bohater filmu Więzień labiryntu to sprytny młodzieniec, który trafia do nieznanej sobie wioski. Nic nie pamięta i nie wie dlaczego z dnia na dzień znalazł się w tym miejscu, pełnym chłopców, otoczonym potężnym murem. Jak się później okazuje, mur będący zabójczym labiryntem okala całą polanę i jest jedyną szansą na wydostanie się z tej przeklętej mieściny. Wielu próbowało ? nikt nie powrócił.

Premiera filmu Więzień Labiryntu odbędzie się w sali Škoda 4DX? w Cinema City Arkadia 19 września, a także we wszystkich IMAX i 31 kinach Cinema City w wersji 2D, również od 19 września. 

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz