„Pocałowałem parę żab, ale niczego nie żałuję!”

Zapytajki rodem z bajki! Baron, Tomson, Królikowski, Mozil, Mann, Maffashion, Bohosiewicz w wielkim teście wiedzy o baśniach.

Komediowa animacja ?Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę? przebojem wdarła się na listę najpopularniejszych filmów w Polsce, notując piąte otwarcie roku w kategorii film animowany i lepszy wynik otwarcia od ?Samolotów 2? i ?Ralpha Demolki?! Ciesząc się z sukcesów familijnej produkcji, gwiazdy dubbingu (Baron, Tomson, Mozil, Królikowski, Mann, Maffashion, Bohosiewicz i inni) zdecydowały się przetestować swoją wiedzę o baśniach. Sprawdzamy, jak w wielkim teście wiedzy smokach, żabach i Kapturkach wypadli aktorzy, muzycy, sportowcy, znana prezenterka i modowa blogerka!

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=iDKzBE5dM7Y[/youtube]

?Krasnoludki biorą się z matki i ojca krasnoludka? Wojciech Man ?Moja ulubiona postać z bajki to Lord Vader? Łukasz Nowicki ?Księżniczkę najłatwiej obudzić przy pomocy wielkiego? wzmacniacza? Sonia Bohosiewicz ?Krasnoludek bez czapki jest jak ?N Sync bez Justina Timberlake?a? Czasław Mozil ?By odstresować smoka, trzeba mu dolać paliwa? Jarosław Boberek ?Pocałowałem parę żab, ale niczego nie żałuję? Antoni Królikowski ?Smoki nie lubią jeść szczawiowej? Krzysztof Kowalewski ?Kapturek w koszyczku nosi? puder? Agata Młynarska

?Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę? już w kinach!

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz