Po raz pierwszy w polskich kinach ?Obcy? w wersjach reżyserskich

31 października w kinach sieci Multikino odbędzie się ENEMEF: Maraton z Obcym, czyli kultowe, legendarne i doskonałe kino grozy. Filmy zostaną po raz pierwszy w polskich kinach zaprezentowane w wersjach reżyserskich, w idealnej jakości obrazu i dźwięku - po cyfrowej rekonstrukcji!

Ostatniego dnia października w czwartek w kinach sieci Multikino odbędzie się minimaraton, podczas którego zaprezentowane zostaną dwie pierwsze części serii połączonej postaciami Ellen Ripley i Obcego. To klasyka kina, która nic nie straciła ze swojego klimatu i która wciąż inspiruje współczesnych twórców. Uznawany za najlepszy thriller science-fiction ?Obcy - 8 pasażer Nostromo" działa na uczucia i zmysły niesamowitym, mrocznym klimatem. Jego kontynuacja z 1986 roku, ?Obcy - decydujące starcie" nie ustępuje w niczym pierwszej części. Tym razem o kolejności filmów nie będzie decydowała publiczność. Zostaną one wyemitowane chronologicznie.

Na wszystkich uczestników ENEMEFu w Multikinie czeka Wielka Dolewka Coca Coli. Do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

ENEMEF: Maraton z Obcym odbędzie się 31 października (czwartek) jednocześnie w 27 Multikinach w Polsce: Czechowice-Dziedzice, Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Koszalin, Kraków, Łódź, Poznań Malta, Poznań 51, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Zgorzelec.

Informacje o filmach: ?Obcy - 8. pasażer Nostromo? Alien, USA, Wielka Brytania 1979, 116' reżyseria: Ridley Scott scenariusz: Dan O'Bannon obsada: Sigourney Weaver, Tom Skerritt, John Hurt muzyka: Jerry Goldsmith ?Obcy - decydujące starcie? Aliens, USA, Wielka Brytania 1986, 154' scenariusz i reżyseria: James Cameron obsada: Sigourney Weaver, Michael Biehn, Paul Reiser muzyka: James Horner Film zostanie zaprezentowany w wersji rozszerzonej, po cyfrowej rekonstrukcji.   Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz