Po 22 latach kina IMAX otwierają park jurajski!

12 czerwca jeszcze raz na kinowych ekranach widzowie usłyszą ryk T-Rexa. Premiera filmu "Jurassic World" to jedno z największych wydarzeń kinowych tego roku. Tym razem otwarcie osławionego parku odbędzie się na największym kinowym ekranie, gdzie pojawią się zupełnie nowe gatunki dinozaurów i niespotykane dotąd prehistoryczne niebezpieczeństwo. W kinach IMAX jurajskie potwory będą na ?wyciągnięcie ręki?!

Park Jurajski to seria, która zmieniała pokolenia na cały świecie. Stworzony z rozmachem film Stevena Spielberga doczekał się dwóch kontynuacji i zawsze był ciepło przyjmowany przez widzów w kinach. 12 czerwca kina IMAX zapraszają na odrodzenie tego niezwykłego miejsca na największym kinowym ekranie, kiedy swoją premierę będzie miał "Jurassic World". Najnowsza produkcja, opowiadająca o sztucznie stworzonym ?lunaparku? potworów, jest jedną z najbardziej oczekiwanych produkcji tego roku. Film jest efektem pracy najlepszych specjalistów od efektów specjalnych, a w najnowszej części fani zobaczą wreszcie te gatunki, których zawsze się domagano. Dzięki technologii IMAX uroczyste otwarcie nowego parku jurajskiego będzie niesamowitym przeżyciem filmowym! Obraz nafaszerowany jest wspaniałymi okazami zwierząt, który w najlepszej technologii obrazu będą wyglądały jeszcze bardziej realistycznie. Nowoczesny system dźwiękowy stworzy mrożącą krew w żyłach atmosferę grozy, kiedy razem z bohaterami widzowie staną oko w oko z Velociraptorami lub nowym gatunkiem tyranozaura. Jurassic World to jednak nie tylko potwory, ale także znane w Hollywood nazwiska. Park odwiedzą m.in. Omar Sy (Nietykalni), Chris Pratt (Strażnicy Galaktyki), Vincent D?Onofrio (Daredevil) i Bryce Dallas Howard (Służące). Czas otworzyć park jurajski, gdzie najgroźniejsze i jednocześnie najpiękniejsze potwory kinowe będą fantastycznie prezentować się w najnowocześniejszej technologii kinowej IMAX. Przedsprzedaż biletów na tydzień premierowy ruszyła, a pierwszy seans już 12 czerwca!

Nowy gatunek

W Jurassic World zobaczymy wydarzenia z wyspy, które mają miejsce aż 22 lata po otwarciu parku po raz pierwszy. Poza faktem, że miejsce jest nowocześniejsze, bezpieczniejsze i lepiej rozwinięte ? jest także nie tylko parkiem rozrywki, ale także gigantycznym laboratorium. Przeprowadza się w nim wiele eksperymentów i testów na krzyżowaniu gatunków. Naukowcy parku jurajskiego tworzą specjalny gatunek dinozaura nazywany Indominius Rex ? jest to połączenie dwóch najgroźniejszych gatunków, czyli Velociraptora i T-Rexa. Twór okazuje się być nie tylko wygłodniały, ale również niesamowicie przebiegły. Wkrótce rozpocznie się najgroźniejsze i najbardziej krwawe polowanie w historii wyspy!

Projekcje filmu Jurassic World na ekranach kin IMAX w całej Polsce (Warszawa, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań) już od 12 czerwca w 3D. Film również od 12 czerwca we wszystkich kinach Cinema City.

Szczegółowy repertuar oraz możliwość zakupienia biletów na stronie www.cinema-city.pl/imax oraz w aplikacji mobilnej Cinema City, dostępnej na iOS i Android.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz