Plejada gwiazd i duża dawka humoru na Ladies Night!

Mówi się, że ?w marcu jak w garncu? dlatego Cinema City jeszcze bardziej podgrzeje atmosferę na najbliższym wieczorze Ladies Night! Sieć kin zaprasza na energiczną komedię Dziewczyna warta grzechu z doborową obsadą. Duża dawka humoru i kobiecej niezależności już 26 marca aż 3 miesiące przed premierą, tylko w Cinema City!

Wiosna jeszcze się nie rozbudziła, ale wieczór Ladies Night to idealny sposób, aby na gorącym seansie wprawić się w wiosenny klimat. 19 marca warto wybrać się do jednego z 17 kin Cinema City gdzie pokażemy nową romantyczną komedię Petera Bogdanovicha "Dziewczyna warta grzechu". Obraz twórcy Texasville to plejada gwiazd i duża dawka fantastycznego humoru. Na ekranie zobaczymy m.in. Jennifer Aniston (Szefowie Wrogowie), Owena Wilsona (Kowboje z Szanghaju), Michaela Shannona (Człowiek ze stali), Imogen Poots (Need for speed), Rhysa Ifansa (Niesamowity Spider-Man) i Quentina Tarantino (Deathproof). Zabierzcie swoje koleżanki na szaloną podróż po ludzkich emocjach, niezwykłych znajomościach i zaskakujących zbiegach okoliczności. Ekskluzywnie w Cinema City już 19 marca, przedpremierowy pokaz Dziewczyny wartej grzechu 3 miesiące przed polską premierą!

Dziewczyna warta grzechu to niezwykła historia przemiany, choć podobnej do tej z Pretty Woman to ukazanej w zupełnie nowym świetle. Główna bohatera Izzy, dostaje niezwykła szansę. Ma przestać zajmować się prostytucją w zamian za niezłą sumę pieniędzy. Sponsorem jej marzenia staje się znany broadwayowski reżyser. Historia nabiera jednak tempa, kiedy Izzy chce naprawdę zmienić swoje życie i zostać aktorką. Wkrótce pojawia się na castingu do sztuki, którą reżyseruje wspomniany wcześniej sponsor, a główną rolę gra niestety jego żona.

Oprócz przedpremierowego pokazu filmu Dziewczyna warta grzechu, sieć kin przygotowała atrakcyjne niespodzianki. Wszystkie obecne panie będą mogły skorzystać z konsultacji w zakresie ciekawych i praktycznych tematów, które zainteresują każdą kobietę.

Ladies Night z przedpremierowym pokazem Dziewczyny wartej grzechu oraz specjalnymi atrakcjami odbędzie się 19 marca w 17 kinach Cinema City w Polsce. Start o godzinie 19.30.

? Cinema City Gliwice ? Cinema City Kraków Bonarka ? Cinema City Bydgoszcz ? Cinema City Zielona Góra ? Cinema City Katowice Silesia ? Cinema City Gdańsk Krewetka ? Cinema City Toruń Czerwona Droga ? Cinema City Poznań Plaza ? Cinema City Lublin ? Cinema City Warszawa Arkadia ? Cinema City Warszawa Mokotów ? Cinema City Łódź Manufaktura ? Cinema City Wałbrzych ? Cinema City Rybnik ? Cinema City Bielsko-Biała ? Cinema City Częstochowa Jurajska ? Cinema City Częstochowa Wolność Szczegóły na stronie www.cinema-city.pl Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz