„Planeta Singli” w Hollywood! Fenomen polskich kin obejrzało już 1,35 miliona widzów!

 

Kolejny sukces na koncie ?Planety Singli?. Przebojową komedię obejrzało już 1 350 000 widzów! To najchętniej oglądany film tego roku na polskich ekranach. Hit z Maciejem Stuhrem i Agnieszką Więdłochą doczeka się także amerykańskiej wersji. Po pokazie specjalnym na targach filmowych w Berlinie pojawiły się oferty z największych hollywoodzkich wytwórni.

Świetnie przyjęta przez widzów i chwalona przez krytykę ?Planeta Singli? zanotowała spektakularny, historyczny drugi weekend na polskich ekranach ? w walentynkowy weekend film obejrzało 524 tysiące widzów. Po 17 dniach wyświetlania film Mitji Okorna obejrzało już 1 350 000 widzów, co zwiastuje jeden z najlepszych wyników frekwencyjnych polskiego kina w ostatnich latach.

Zapowiada się kolejny spektakularny, międzynarodowy sukces polskiego kina. Film docenili przedstawiciele hollywoodzkich studiów, którzy obejrzeli ?Planetę Singli? na specjalnym pokazie podczas targów filmowych w ramach tegorocznego Berlinale. ? W ostatnim tygodniu otrzymaliśmy propozycje zrobienia remake?u od czterech dużych amerykańskich wytwórni. Od razu weszliśmy w poważne rozmowy i liczę, że wkrótce powstanie hollywoodzka wersja ?Planety??. Istotnym dla mnie elementem rozmów jest nie sama sprzedaż praw, ale głównie skierowanie filmu do produkcji ? mówi Radosław Drabik, producent filmu i założyciel firmy Gigant Films.

"Planeta Singli" w kinach od 5 lutego 2016

Źródło: materiały prasowe

 
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz