Plakaty, od których trudno oderwać wzrok! Kidman, Ejiofor i Roberts na teaserowych posterach thrillera ?Sekret w ich oczach?

1 stycznia 2016 roku do kin wejdzie ?Sekret w ich oczach? ? thriller na podstawie światowego bestsellera Eduardo Sacheriego, filmowa delicja dla wszystkich miłośników ?Sicario?, ?Detektywa? i ?Dochodzenia?. Za scenariusz i reżyserię odpowiada nominowany do Oscara Bill Ray, scenarzysta ?Kapitana Phillipsa? i przebojowych ?Igrzysk śmierci?. W doborowej obsadzie: laureatki Oscara ? Julia Roberts (?Erin Brockovich?) i Nicole Kidman (?Godziny?) oraz nominowany do nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej w 2014 roku Chiwetel Ejiofor (?Zniewolony: 12 Years a Slave?).

Duet zgranych śledczych FBI ? Jess (Julia Roberts) i Ray (Chiwetel Ejiofor) ? ma rozwiązać sprawę brutalnego morderstwa młodej dziewczyny. Gdy na miejscu zbrodni okazuje się, że ofiarą jest córka Jess, kobieta zostaje odsunięta od sprawy. Podejrzany o zabójstwo mężczyzna, z braku dowodów, zostaje wkrótce wypuszczony na wolność. Zdesperowana Jess, przekonana o jego winie, postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę...

Filmowe uderzenie dużego kalibru na sam początek 2016 roku.

Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz