?Pitbull? przy ?Służbach specjalnych? to bajeczka dla dzieci

Już 3 października  w kinach ?Służby specjalne? ? film, który, jak zapowiada reżyser Patryka Vega, będzie mocniejszy od ?Pitbulla?. To prawdziwe, zrealizowane z rozmachem sensacyjne kino ? zdjęcia kręcono między innymi w Iraku i we Włoszech. Film zachwyci także grą aktorką. W obsadzie znaleźli się czołowi polscy aktorzy: Olga Bołądź, Wojciech Zieliński, Janusz Chabior, Kamila Baar, Andrzej Grabowski, Jan Frycz i Eryk Lubos. Patryk Vega wraca do gatunku, w którym nie ma sobie równych i serwuje widzom  porażający obraz polskich służb specjalnych działających na styku świata polityki, mediów i biznesu.

Akcja filmu rozpoczyna się gdy dochodzi do likwidacji Wojskowych Służb Informacyjnych.  Politycy orientują się, że pozbawiono Polskę ?oczu i uszu?. Zostaje stworzona nowa, tajna jednostka do zadań specjalnych. Trafiają do niej m.in. niepokorna, wyrzucona z ABW podporucznik (Olga Bołądź), kapitan, który wrócił z misji w Afganistanie (Wojciech Zieliński) oraz były pułkownik SB (Janusz Chabior). Pracując nad aferami z pierwszych stron gazet będą musieli zmierzyć się z demonami przeszłości. Pewnego dnia odkryją, że tak naprawdę nie wiedzą dla kogo pracują i sami staną się celem.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=xRXG1jA3T5o[/youtube] W kinach od 3 października 2014 roku

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz