?Pitbull. Nowe porządki? pierwszy oficjalny zwiastun!

Już 22 stycznia w kinach prawdziwa petarda! Nowy film Patryka Vegi: ?Pitbull. Nowe porządki?. Oko w oko z Andrzejem Grabowskim (Gebels), Pawłem Królikowskim (Igor), Michałem Kulą (Barszczyk) stanie tym razem Bogusław Linda, gangster o pseudonimie ?Babcia?. To postać, która ma szansę zapisać się w mentalnej Wikipedii widzów równie trwale jak Franz Maurer z ?Psów?. W sieci debiutuje właśnie pierwszy oficjalny zwiastun filmu, który przekonuje, że będzie to wielki powrót dobrego kina gangsterskiego.

?W mojej ekipie nie ma miękkich gości? ? tym hasłem Babcia (Bogusław Linda) wyznacza swoim ludziom ?standardy pracy? pozwalając, by okrutnymi metodami rządzili całym Mokotowem. Babcia rzuca wyzwanie niepokornemu policjantowi o pseudonimie Majami (Piotr Stramowski) z mokotowskiej komendy. Gdy Majami zaczyna rozpracowywać grupę gangsterów, jego droga przecina się ze ścieżkami bohaterów dawnego ?Pitbulla? - Gebelsem, Igorem i Barszczykiem. Okazuje się, że sekcja zabójstw z Pałacu Mostowskich rozpracowuje Grupę Mokotowską do tematu ?gangu obcinaczy palców?, odpowiedzialnego za serię porwań i zabójstw. Policjanci z obydwu komend zaczynają rozumieć, że mają do czynienia z najsilniejszą organizacją przestępczą w Polsce i jeśli chcą ją rozbić, muszą ze sobą współpracować.

?Bardzo cieszę się, że do filmu pozyskaliśmy Bogusława Lindę, który gra antagonistę postaci stworzonej przez Piotra Stramowskiego. Dzięki nim mamy w filmie pojedynek dwóch silnych facetów. Linda świetnie sprawdza się w kreowaniu wyrazistych postaci, a dawno nie było w polskim kinie takiej roli dla niego? ? tłumaczy reżyser, Patryk Vega.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=xF2f4LIi3vc[/youtube]

W filmie ?Pitbull. Nowe porządki? Vega jako pierwszy tak odważnie odkrywa przed widzem kulisy polskiego świata przestępców, przekraczając odważnie kolejne granice. ?Posunąłem się jeszcze dalej, ponieważ nie ma w filmie praktycznie żadnej wymyślonej sceny, ani żadnego wymyślonego dialogu. Wszystko jest zaczerpnięte z życia i na etapie pisania tekstu zostało przeze mnie skompilowane w jedną opowieść? ? tłumaczy Vega. ?Wchodzimy w świat gangsterów równie mocno jak w świat policyjny. Zrobiłem bardzo dokładną dokumentację, aby stworzyć pełnokrwiste postaci, które mają swoją psychologię, poczucie humoru, motywacje ?.

Na ekranie zobaczymy również znanego z serialu ?Służby specjalne? Krzysztofa Czeczota, Pawła Królikowskiego oraz Tomasza Oświecińskiego. W filmie pojawią się także intrygujące postacie kobiece, w które wcielą się: Maja Ostaszewska, Agnieszka Dygant, Anna Mucha, Beata Kawka, Julia Pogrebińska oraz znana z ?Galerianek? Anna Karczmarczyk.

?Pitbull. Nowe porządki? w kinach od 22 stycznia 2016 roku

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz