Piotr Głowacki zachwycony thrillerem Jerzego Skolimowskiego ?11 minut?

?Uderzająca siła, energia i efekty, jakich nie powstydziłoby się Hollywood?. Piotr Głowacki zachwycony thrillerem ?11 minut? i występem u boku gwiazdy ?Gry o tron?. Wideo-wywiad z aktorem.

Piotr Głowacki odkrywa kulisy ?11 minut? ? polskiego kandydata do Oscara. W najnowszym filmie Jerzego Skolimowskiego aktor wciela się alpinistę, który zbiera pieniądze na wyprawę, naprawiając hotelowe okna. W kaskaderskich scenach na wysokościach wspierają go Agata Buzek i gwiazda ?Gry o tron? ? Richard Dormer. ?Graliśmy razem w efektownych scenach i muszę powiedzieć, że spotkanie kogoś z Hollywood, ze świata który mnie fascynuje, było czystą przyjemnością!? ? mówi Zdobywca Polskiej Nagrody Filmowej ? Orzeł.

?Nie miałem wrażenia, że Dormer przybył do Polski jak do jakiegoś zakamarka kinematografii. Nie! On czuł, że bierze udział w światowym filmie? ? tłumaczy Głowacki, opowiadając o sile ?11 minut?. ?Masz poczucie, że ten scenariusz pędzi. To film sensacyjny, który korzysta ze wszystkich narzędzi kina gatunkowego; z efektami, jakich nie powstydziłoby się Hollywood. To jeden z najnowocześniejszych polskich filmów. Uderzająca siła i energia!?.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=3D6D2NzIbxM[/youtube]

?11 minut? w kinach od 23 października 2015

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz