Piosenki z tego filmu wciąż wzruszają – „Ratując pana Banksa” już niebawem w kinach

Legendarny kompozytor Richard Sherman oraz aktorzy filmu ?Ratując pana Banksa? opowiadają o muzyce do filmu ?Mary Poppins?.

Piosenki z tego filmu wciąż wzruszają

Partytura do Mary Poppins to chyba najlepsza rzecz, jaką zrobiliśmy ? mówi Richard Sherman, dwukrotny laureat Oscara i współautor utworów do jednego z najlepszych musicali wszech czasów - ?Mary Poppins?. Ostatnio konsultant muzyczny na planie filmu ?Ratując pana Banksa?, który 24 stycznia trafi do kin w całej Polsce.

?Ratując pana Banksa? to nieznana, oparta na prawdziwych wydarzeniach, niezwykła opowieść o powstawaniu jednego z najbardziej wzruszających filmów w historii kinematografii ? ?Mary Poppins?. To również opowieść o burzliwych relacjach legendarnego Walta Disneya (Tom Hanks) z autorką P.L. Travers (Emma Thompson), które nieomal doprowadziły do klęski tej produkcji.

Ten rodzaj piosenek to klasyka. To dlatego ten film tak zapada w pamięć ? uważa Jason Schwartzman, który w filmie ?Ratując pana Banksa? wciela się w rolę jednego z braci Sherman, Richarda. Nie innego zdania są odtwórcy głównych ról ? Emma Thompson i Tom Hanks. Pamiętam, że widziałem ten film jako dziecko, bo wzruszyłem się na ?Let?s Go Fly a Kite?. To niezwykła piosenka, która nigdy się nie nudzi ? opowiada Hanks. Chyba nikt nie napisał utworu, który by tak podnosił na duchu ? uzupełnia Emma Thompson.

?Ratując pana Banksa? w kinach od 24 stycznia!

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz