Pięści Rourke’a i striptiz Alby w polskim zwiastunie ?Sin City: Damulka warta grzechu?

 

Najlepszy przyjaciel Quentina Tarantino, wizjonerski reżyser Robert Rodriguez zaprasza na kolejne spotkanie z mieszkańcami Miasta Grzechu. Dzięki imponującej ekipie gwiazdorskiej (w składzie m.in.: Josh Brolin, Bruce Willis, Mickey Rourke, Eva Green, Jessica Alba, Joseph Gordon-Levitt i Rosario Dawson) i scenariuszowi napisanemu przez Williama Monahana ? autora nagrodzonej czterema Oscarami ?Infiltracji? Martina Scorsese, ?Sin City: Damulka warta grzechu? ma wszelkie atuty, by przejść do historii jako jedna z najlepszych ekranizacji komiksów wszech czasów! Zapraszamy do obejrzenia oficjalnego polskiego zwiastuna.    

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=Hb8JOJisRBI[/youtube]

Kiedy facet w czerni rusza na ratunek dziewczynie Bonda, mając za wsparcie niezniszczalnego zapaśnika, staje się jasne, że ulicami Miasta Grzechu znów popłynie krew! ?Sin City: Damulka warta grzechu? to długo wyczekiwana kontynuacja jednej z najlepszych ekranizacji komiksów ostatniej dekady.

Najlepszy przyjaciel Quentina Tarantino, wizjonerski reżyser Robert Rodriguez (?Desperado?, ?Od zmierzchu do świtu?) zaprasza na kolejne spotkanie z mieszkańcami Miasta Grzechu. Dwight (Josh Brolin, ?Prawdziwe męstwo?) jest detektywem-fotografem, który specjalizuje się w zdjęciach kompromitujących zdeprawowanych bogaczy. Jego życie staje na głowie, kiedy na nowo wkracza w nie Ava (Eva Green, zjawiskowa dziewczyna Bonda z ?Casino Royale?) ? dawna miłość, kobieta warta każdego grzechu. Ruszając na pomoc kochance, Dwight szybko odkryje, że znalazł się w środku intrygi, która może przerosnąć nawet największego twardziela. W tej sytuacji przyjdzie mu połączyć siły z nieobliczalnym zabijaką ? Marvem (Mickey Rourke, nominowany do Oscara za rolę w ?Zapaśniku?).

 Scenariusz ?Damulki wartej grzechu? napisał laureat Nagrody Akademii, William Monahan ? scenarzysta nagrodzonej czterema Oscarami ?Infiltracji? Martina Scorsese. Nad projektem czuwał, również jako współreżyser, ojciec komiksowego pierwowzoru Frank Miller, twórca niezapomnianej powieści graficznej ?300?, zekranizowanej w 2006 roku przez Zacka Snydera.

SIN CITY: DAMULKA WARTA GRZECHU w kinach od 5 września 2014

Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz